Zavrieť

Porady

Boj s celulitidou

Ahojte vsetky, co s nou bojujete. Napiste nazory a vase skusenosti, co vam zabera- nezabera. Ma niekto skusenost s lymfodrenazou, alebo s manualnou masazou? Chcela by som vyskusat aj bankovanie na tychto miestach- vyskusal to uz niekto?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    Mojej kamarátke pomáha sprchovanie celých nôh striedavo studenou a veľmi teplou vodou + krémovanie. Tvrdí že z drahých krémov proti celulitíde jej nič nepomohlo ale paradoxne nejaký z Lidlu za nejakých 100,- Sk. Ja na tú studenú sprchu nemám trpezlivosť

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    ..... ale ja nebojujem ...... neznášam boje.......

    jarosenka je offline (nepripojený) jarosenka

    zaneprázdnená mamina jarosenka
    mimika36 Pozri príspevok
    Nikto s nou nebojuje????To sa vam zije.
    Neviem, či sa mi žije, ale už ma tie boje úplne prešli. Kedysi som sa usilovne masírovala (vždy ma to držalo asi týždeň). Ja si myslím, že okrem už spomínaného, treba aj cvičiť. Čo už?!
    Ale uvedomelejšej kamarátke pomáha pravidelná masáž modrou indulonou - povedala, že na kréme nezáleží, len sa treba riadne masírovať. No, a ona aj skutočne pravidelne intenzívne cvičí.

    Andulenka je offline (nepripojený) Andulenka

    Andulenka
    Môžeš napísať aký to bol krém z Lidlu a v ktorom si ho kúpila?Lebo v BA na Trenčianskej som žiaden nenašla.Dík za skorú odpoveď, lebo sa blíži sezóna plaviek a,,,,celulitídne nohy nie sú pekné.
    Díky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.