Zavrieť

Porady

korfu-kavos

caute, vie mi niekto povedat nieco o hoteli Corfu Sea Gerdens ? Alebo poradte, kde by som si nasla nejake ohlasy na tento hotel . Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

    GABRIELA
    Hotel nepoznám , ale na Korfu som strávila minulý rok 16 dní. Kavos je mesteško celkom na juhu a je to mesto anglánov. Predpokladám teda že hotely budú OK. Večer sa tam dá asi zabaviť, lebo mladí angláni sa zabávajú radi.
    Požičali sme si auto na tri dni a pobehali sme celé korfu. Určite stojí za to isť si pozrieť hlavné mesto KORFU, Myší ostrov- vedľa je taký murovaný most ponad ktorý peristávajú lietadla.Keďže je to najkratšia pristávacia dráha v európe stojé za to si počkať na nejaké to pristávajúce lietadlo-krása,alebo sa autom potom vyšplhať na takú vyhliadku a pozerať sa na tie lietadla z vrchu-*super . Určite nevynechaj vyhliadku Palekas, Paleokastrica, Sidari-je užasné.
    Peknú dovolenku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.