Zavrieť

Porady

zahranicna osoba & s.r.o.

jeden znamy z rakuska ma poziadal, aby som mu pomohol so zalozenim s.r.o. /podla mna je to pre neho najlepsia pravna forma/.
Moj problem spociva v tom, ze neviem, aku zmluvu by som s nim mal spisat pre pravne ukony a pre pripadne mozne riesenia sporov. / ide o povolenia, vyhladavanie pozemku, rozne formality.../ - musi byt v nemcine a po formalnej stranke musi byt vzorom europskej.
- pocul som, ze prechodna doba na kupu pozemku neplati pre pravnicke osoby /teda osoby, ktore chcu podnikat na nasom uzemi/.

Som presvedceny, ze niekto ochotny sa najde a da mi vediet.
- inak toto forum sa mi paci
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jovanni je offline (nepripojený) jovanni

    normalny zenaty mlady chlap so zavazkami ...viac jovanni
    urcite sa niekto najde, co mi pomoze a poradi..

    jovanni je offline (nepripojený) jovanni

    normalny zenaty mlady chlap so zavazkami ...viac jovanni
    takeho som skusal. bolo to v TO v relativne lacnej oblasti. Pytal odo mna 1500 EUR za komplet vybavenie aj s admin.poplatkami pre s.r.o. /tie su podla mojho nazoru cca 13tis./. Zvysok je jeho ryza. Je mi jasne, ze nieco za radu a vybavenie treba platit, ale ak toto, tak to skusim sam...

    zahranicna osoba & s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.