Zavrieť

Porady

Podnikatelsky zamer DPH

Ahojte, nema niekto z vas nejaky kratky podnikatelsky zamer ci plan na DPH? Bolo mi povedane ze to musim prilozit k ziadosti...dakujem pene
Na túto otázku ste už odpovedali, odpoveď môžete ešte vylepšiť.
Usporiadať podľa času

xBORISx je offline (nepripojený) xBORISx

xBORISx
Zdravim, je tato uvaha spravna? Ako platca DPH nakupim od platcu DPH z nemecka tovar za 1000sk(kupim ho bez DPH), ja si prihodim na to 1000sk...Z coho u nas budem platit DPH? Z mojoch prihodenych 1000sk alebo nebodaj z 2000sk ako vyslednej ceny? Ja len dufam ze nas stat neni taky zdierac a vezme dan z 2000sk...

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
xBORISx Pozri príspevok
Zdravim, je tato uvaha spravna? Ako platca DPH nakupim od platcu DPH z nemecka tovar za 1000sk(kupim ho bez DPH), ja si prihodim na to 1000sk...Z coho u nas budem platit DPH? Z mojoch prihodenych 1000sk alebo nebodaj z 2000sk ako vyslednej ceny? Ja len dufam ze nas stat neni taky zdierac a vezme dan z 2000sk...
Z výslednej ceny 2000,- Sk. To je predsa predajná cena bez DPH na to pripočítavaš DPH na výstupe.

biaaa je offline (nepripojený) biaaa

biaaa
xBORISx Pozri príspevok
Zdravim, je tato uvaha spravna? Ako platca DPH nakupim od platcu DPH z nemecka tovar za 1000sk(kupim ho bez DPH), ja si prihodim na to 1000sk...Z coho u nas budem platit DPH? Z mojoch prihodenych 1000sk alebo nebodaj z 2000sk ako vyslednej ceny? Ja len dufam ze nas stat neni taky zdierac a vezme dan z 2000sk...
http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=733

Podnikatelsky zamer DPH

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.