Zavrieť

Porady

archivacia fotiek na internete

pocula som o arch. fotiek na int.,vie mi niekto poradit ako dalej
dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    Skús www.flog.sk Celkom fajn. Ale neviem, či je to presne to, čo hľadáš.

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    Staci archivovat tie fotky na akykolvek free server.
    Pocnuc rapidshare, www.uloz.to , www.ulozisko.sk atd. je ich ako by povedal moj kamos brutaalne velaaa.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Flog nie je riesenie ako uložisko a archivacia, sluzi na prezentaciu vlastnych podarenych fotografii. Vsetky foto, aj 8 MPx sa prevadzaju na VGA rozlisenie.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    robovi Pozri príspevok
    Staci archivovat tie fotky na akykolvek free server.
    Pocnuc rapidshare, www.uloz.to , www.ulozisko.sk atd. je ich ako by povedal moj kamos brutaalne velaaa.
    Archivácia znamená dlhodobé uskladnenie - nie sú tieto služby iba na krátkodobé uskladnenie súborov?

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    mno npr rapidshare uschovava subory po celu dlzku trvania premium uctu (ak neporusuje pravidla),,,

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Archivovanie fotiek by som zvolil na 2 rozdielnych mediach doma a ako dalsiu alternativu aj uložisko na internete. Lebo ak sa niekto bude spoliehat vylucne na internet, može to dopadnut bolestivo. Zhori kdesi na druhom konci zemegule budova aj so serverom a je po fotkach.

    sgi320 je offline (nepripojený) sgi320

    sgi320
    velmi vhodnym riesenim je Picasa (http://picasa.google.com/), staci stiahnut klienta (nie je podmienkou), nainstalovat (tiez nie je podmienkou) a kopirovat fotky priamo "na web", tie je mozne potom zdielat s inymi uzivatelmi (samozrejme s nastavenim pristupu), velmi prehladne a pohodlne

    P.S. nie je podmienkou znamena, ze tieto cinnosti (kopirovanie, mazanie, pridavanie fotiek) je mozne vykonavat aj prostrednictvom weboveho rozhrania

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    sgi320 Pozri príspevok
    velmi vhodnym riesenim je Picasa (http://picasa.google.com/),
    Mam tam nieco, ale tiez snimky z vyssieho rozlisenia meni na nizsie.

    Hack2er je offline (nepripojený) Hack2er

    Hack2er
    Ja odporúčam portál gMage (gmage.gigacast.sk). Je to internetový imagehostig a galeria a po registracii si užívateľ môže vytvorit neobmedzené množstvo albumov, neobmedzená velkosť fotografie a fotky sa nikdy nevymazávajú.

    omega2.0 je offline (nepripojený) omega2.0

    omega2.0
    Hack2er Pozri príspevok
    Ja odporúčam portál gMage (gmage.gigacast.sk). Je to internetový imagehostig a galeria a po registracii si užívateľ môže vytvorit neobmedzené množstvo albumov, neobmedzená velkosť fotografie a fotky sa nikdy nevymazávajú.
    Vyskusal som to a paci sa mi, mozem len odporucat.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    akurát je to zdlhavé aj keď sa dá pridávať po 5 fotiek. Alebo je ešte iná možnosť pridať fotky?

    sgi320 je offline (nepripojený) sgi320

    sgi320
    duves Pozri príspevok
    Mam tam nieco, ale tiez snimky z vyssieho rozlisenia meni na nizsie.
    to sa Ti len zda :O) treba sa lepsie prizriet :O) Picasa len zobrazuje "zmenseninu" obrazku (kvoli rychlosti zobrazenia po nete), v skutocnosti je tam obrazok ulozeny v povodnej velkosti (pokial nenastavis inak), aspon dufam, ze sa nemylim, davno som tam nebol prihlaseny :O)

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Hack2er Pozri príspevok
    Ja odporúčam portál gMage (gmage.gigacast.sk). Je to internetový imagehostig a galeria a po registracii si užívateľ môže vytvorit neobmedzené množstvo albumov, neobmedzená velkosť fotografie a fotky sa nikdy nevymazávajú.
    Je to free, alebo platene?
    Pokial free, tak asi nikdo nebude garantovať, že to raz nevymaže. Tak asi tolko.

    Hack2er je offline (nepripojený) Hack2er

    Hack2er
    Je tam garancia archivácie teda nevymazanie fotografii zo servera. Teraz sa pripravujú nové vylepsenia stránky a dokonca program cez ktory si mozete manazovat vas ucet a vase fotografie na gmage.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.