Zavrieť

Porady

Outloock - prijatá pošta

Prečo sa mi vymažu prijaté správy po prečítaní zo schránky doručenej pošty v Outloocku? ...už som pozerala nastavenia či tam nemám niečo zaškrtnuté...ale nič som zatial nenašla
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    mnoo,, mozno sa nevymazu len mas nastavene triedenie sprav podla zleho kriteria,,, klikni si na hlavicku stlpca "Prijate" a mali by sa po jednom alebo dvoch klikoch zobrazit..

    SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

    SAIVI
    máme novozriadenu emailovu adresu so schránkou a mám celkom prázdnu prijatú poštu. Ked mi niečo príde a prečítam to, vyjdem z toho von a pri najbližšom otvorení je schránka prázdna : ( . Odoslaná pošta mi tam v poriadku zostáva.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    SAIVI Pozri príspevok
    máme novozriadenu emailovu adresu so schránkou a mám celkom prázdnu prijatú poštu. Ked mi niečo príde a prečítam to, vyjdem z toho von a pri najbližšom otvorení je schránka prázdna : ( . Odoslaná pošta mi tam v poriadku zostáva.
    Pozri ako máš nastavenú automatickú archiváciu v zložke Možnosti na záložke Ďalšie.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    tak potom su asi nastavene pravidla pre postu (nastroje - pravidal pre spravy - posta), ,ak tam niejake su tak ich odstran,,,,

    SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

    SAIVI
    dakujem. hladám, ale nemám tam záložku "dalsie" : (
    ...mam tam všeobecné, čítanie , potvrdenia, odosilanie, vytvorenie, podpisy, zabezpešenie, pripojenie, údržba.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Nie co "vymazalo", mozno nejaky adresar, kde sa imlicitne maju ukladat a zalohovat spravy. A teraz to MS Outlook nevie najst.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    SAIVI Pozri príspevok
    dakujem. hladám, ale nemám tam záložku "dalsie" : (
    ...mam tam všeobecné, čítanie , potvrdenia, odosilanie, vytvorenie, podpisy, zabezpešenie, pripojenie, údržba.
    Ja mám Outlook 207, ty máš asi staršiu verziu. Musíš to hladať v nastaveniach, možno v inej záložke. Ale určite tam niekde bude Automatická atrchivácia.

    SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

    SAIVI
    mpca Pozri príspevok
    tak potom su asi nastavene pravidla pre postu (nastroje - pravidal pre spravy - posta), ,ak tam niejake su tak ich odstran,,,,
    ...nama zaškrtnuté žiadne pravidlá

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    Skúsim Ti aj ja pomôcť, niečo som našla. Daj si hore na lište "zobraziť" potom "aktuálne zobrazenie" a tam ďalej je možnosť "zobraziť všetky správy". Máš to zaškrtnuté?

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Nastavenie adresara pre MS Outlook 2002:
    Nastroje - Možnosti - Nastavenie pošty-Datové súbory aplikácie outlook

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.