Zavrieť

Porady

Rekonštrukcia RD - prístavba podkrovia

Ahojte poraďáci,

potrebujem pomoc pri výbere firmy - firiem (jednotlivé partie) na vybudovanie podkrovia - zdvihnutie múrov, komplet novy krov, strešná krytina, odkvapový systém, okná, schodisko, proste všetko čo do nového podkrovia patrí...projektanta, architekta, stavebný dozor, statika. Som z Bratislavy.

ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lilana74 je offline (nepripojený) lilana74

    lilana74
    Ahoj pred rokom mi vyhorel dom a môžem ti povedať že som si myslela že ma nič horšie nemôže stretnúť,to som ešte netušila že nočná mora v podobe firiem ktoré na rekonštrukcii pracovali ma len čaká...Ked už som hádzala flintu do žita náhodou som sa dopočula o malej firmičke,povedala som si že naposledy skúsim a musím priznať,že som bola dosť skeptická,najme ked sa mi ako majiťeľ predstavil mladý chalanisko...dnes už bývam a musím povedať klobúk dole,navrhol mi malé zmeny,ktoré v konečnom dôsledku vyšli lacnejšie,prekvapil ma cenou a profesionálnym prístupom ale najme odborným prevedením práce.Ak môžem tak vrele odporučujem.Ak by ste chcela na neho kontakt rada vám ho dám

    IvankoH je offline (nepripojený) IvankoH

    IvankoH
    Dobry den,

    precital som si Vas prispevok, bolo by mozny kontakt na tu firmu poslat aj mne? dakujem
    anaj555 Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci,

    potrebujem pomoc pri výbere firmy - firiem (jednotlivé partie) na vybudovanie podkrovia - zdvihnutie múrov, komplet novy krov, strešná krytina, odkvapový systém, okná, schodisko, proste všetko čo do nového podkrovia patrí...projektanta, architekta, stavebný dozor, statika. Som z Bratislavy.

    ďakujem.
    zavolaj stavebnu firmu barkoci 0914228391 lacno a kvalitne

    Vlado 21 je offline (nepripojený) Vlado 21

    Vlado 21
    Ak máte záujem o kompletné zrealizovanie rekonštrukcie vášho podkrovia môžte sa na nás nakontaktovať wwwatypickestolarstvosk
    Dakujem

    Rekonštrukcia RD - prístavba podkrovia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.