Zavrieť

Porady

Pozvánka na koncert Close Harmony Friends

Dňa 5.júla o 18.00 sa v rámci Pukanských remeselníckych trhov uskutoční koncert svetoznámej hudobnej skupiny Close Harmony Friends.
Vstupenky na koncert sú k dispozícii na Farskom úrade ECAV v Pukanci,
kontakt: 036-63 93 162; 0915 432 341; 0903 962 978; 0904 684 708
Cena vstupenky je 100,-Sk. Pre deti od 6 do 15 rokov, dôchodcov a zdravotne-telesne postihnutých 50,-Sk.

Každá vstupenka bude zaradená do zlosovania o CD skupiny C.H.F. s podpismi jej členov.

Srdečne Vás všetkých pozývame a tešíme sa na Vás.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ala08 je offline (nepripojený) Ala08

    Ala08
    Close Harmony Friends je veľmi dobrá skupina. koncertovala na našom firemnom večierku a vtedy som ich počula prvý krát a musím povedať, že na to nezabudnem - bolo to úžasné. Je to skupina úžasných ľudí, ktorí spievajú bez doprovodu hudby. Keby som mala možnosť hneď, by som prišla.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    keď je tu reč o hudbe, čo hovoríte na Pohodu - 18.7. a 19.7. budú v Trenčíne. Oplatí sa dať za vstupenku 1400 Sk ?

    Ala08 je offline (nepripojený) Ala08

    Ala08
    záleží, čo je v sume 1400 Sk započítané. Je to vstupenka na oba dni alebo len na jeden?

    Pozvánka na koncert Close Harmony Friends

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.