Zavrieť

Porady

Plaz v Barcelone

Ahojte,
chystam sa v lete do Barcelony. Chcem sa spytat ci ste tam boli niekto na plazi, ci mi viete povedat ake to tam je. Ci treba ist daleko od centra, ake su plaze.
Diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Mila23 Pozri príspevok
    Ahojte,
    chystam sa v lete do Barcelony. Chcem sa spytat ci ste tam boli niekto na plazi, ci mi viete povedat ake to tam je. Ci treba ist daleko od centra, ake su plaze.
    Diky

    Plaz - prvý pohľad na názov témy- had v Barcelone? Ale kto by sa už pýtal , či je tam nejaký had ? nakoniec sa z toho vykľula pláž.

    AZteq je offline (nepripojený) AZteq

    AZteq
    No plaz v Barcelone je hned blizko centra (15 min. pesi od La Rambla), ale na relax by som ju velmi neodporucal...je dost necista a nie je velmi bezpecna (hlavne pre turistov).
    Skor by som zasiel trocha dalej metrom na sever (napr. do Montgat), tam je plaz ako z rozpravky

    Mila23 je offline (nepripojený) Mila23

    Mila23
    Vdaka za odpoved AZteq. A kolko asi trva cesta do Montgat? predpokladam,ze to je (okrajova)stvrt Barcelony,resp. hned vedla,ked tam chodi metro.
    Nebezpecna myslis kvoli kradeziam?

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    Mám dojem, že tam chodí ten vlak čo ide po pobreží až hore do Tesi ale nie som si tým istý.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.