Zavrieť

Porady

Projekt RD

Poradte nejaku firmu, ktora poskytuje katalog RD okrem Prodom a Euroline,dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jankazb je offline (nepripojený) jankazb

    Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac jankazb
    Pozri si na vebe stránky firiem ktoré robia aj montované domy aj murované, väčšinou majú svoje projekty. Ako inšpirácia dobré.

    kinetic je offline (nepripojený) kinetic

    kinetic
    Ja teraz kupujem projekt od Wranders. Jedná sa o bungalow ALFA 144.
    Bol som ho pozrieť naživo, vyzerá dobre.

    chabby je offline (nepripojený) chabby

    chabby
    Ahoj kinetic.Prosim ta,kde si bol pozriet tento bungalow,tiez chcem kupit projekt na tento RD od Wranders.Diki

    kinetic je offline (nepripojený) kinetic

    kinetic
    Ten dom je postavený v dedine Výčapy Opatovce. Keď pôjdeš smerom od Nitry do Topoľčian tak na začiatku dediny je po pravej strane nová štvrť. Tam ho môžeš pozrieť, je jeden z prvých ktoré sú už úplne dokončené. Ja som mal to šťastie, že som ho mohol vidieť aj z vnútra, nakoľko boli doma majitelia.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    pre úplnosť. Projekty od Wranders neobsahujú výkaz výmer.
    Doporučuji koatlog Domy Komplet je tam vše potřebné je na trhu 10 let a má to nej nej co je potřeba .. Adresa a tel na manažera +420724781146
    Vřele doporučuji dovezl nám projek až do Previdze a veškerá jednání korektní

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    rd.komplet Pozri príspevok
    Doporučuji koatlog Domy Komplet je tam vše potřebné je na trhu 10 let a má to nej nej co je potřeba .. Adresa a tel na manažera +420724781146
    Vřele doporučuji dovezl nám projek až do Previdze a veškerá jednání korektní
    Podobnosť nicku a názvu odporúčanej firmy je čisto náhodná, alebo nie?

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Ja by som sa druhý raz už rozhodol pre individálny projekt na mieru. Ja viem je drahší, ale napr. to čo by som ušetril na hrúbke múrov, ktoré som dal nezmyselne hrubé podľa katalógového projektu, by som mohol dať za individuálny projekt podľa vlastných predstáv. Ale to by som musel mať tie skúsenosti, čo teraz.

    radkoslavko je offline (nepripojený) radkoslavko

    radkoslavko
    Ferdosondo Pozri príspevok
    Ja by som sa druhý raz už rozhodol pre individálny projekt na mieru. Ja viem je drahší, ale napr. to čo by som ušetril na hrúbke múrov, ktoré som dal nezmyselne hrubé podľa katalógového projektu, by som mohol dať za individuálny projekt podľa vlastných predstáv. Ale to by som musel mať tie skúsenosti, čo teraz.
    Suhlasim s Ferdosondom. S manzelkou zaciname stavat katalogovy RD od Javijani. Je to dom c.2. a celkom sa nam pacil.
    Ale teraz by som uz asi riesil projekt individualne, hlavne kvoli ostatnym sietovym pripojkam. Urcite sa najdu skeptici, ktori budu tvrdit, ze je to zbytocne komplikovany projekt (18 rohov), ale nam sa pacil a ideme do toho.

    raume je offline (nepripojený) raume

    raume
    jednoznačne by som Vám radil Individuálny rodinný dom.
    dôvody? ...Je ich kopec ale hlavne je to dom šitý na mieru Vám, Vašej rodine a na Váš pozemok.

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    No vyber si ak si našiel nejaký katalógoví projekt ak sa ti páčil a zájdi si za projektantom, že to sa ti tam páči a nepáči . On ti ho uspôsobí podľa tvojích predstáv. Pri Euro... a pod by si sa za zmeny nedoplatil veru. Projektantov nájdeš u uja googla alebo skús 123dopyt.sk kde špecifikuješ požiadavku. Poprípade napíš odkiaľ si. Ak si z okolia žiliny môžem ti poskytnúť jeden kontakt.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.