Zavrieť

Porady

cykloturistika po Slovensku

ahojte, chcela by som Vás poprosiť, či mi niekto nevie povedať nejaké super tipy na cykloturistiku - Slovenský raj, Slovenský kras.

Potrebovala by som nejaké trasy smer z Košíc.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    amakov je offline (nepripojený) amakov

    amakov
    Ja sa akurát cez prázdniny chystám na dlhšiu cykloturu do Košíc a to z Oravy, cez Poľsko a to:
    Zakopane-Bukowina-(Tatrzanska)-Lysa Poľana-Ždiar-Tatranska kotlina-Kežmarok-Spišsky Štvrtok- Sp.Nova Ves-Nálepkovo-Štos kúpele-Medzev-Jasov-Mala Ida. Do Košíc to máš už na skok. Trasa cca 220 km.
    My chodievame aj s mojou rodinou tak, že buď to prejedeme naraz alebo máme spacáky tak prespíme niekde v campe, to sme ešte neriešili, riadime sa podľa momentálneho stavu.

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    ďakujem za typy - my tiež jazdíme celá rodina a to mám 5,5 ročnú dcérku a tohto roku by sme chceli ísť niekam po chodníčkoch, kde aj ona bude zvládať terén, preto mapujem situáciu.

    amakov je offline (nepripojený) amakov

    amakov
    Teraz v nedeľu sme boli v Tatralandii na bicykloch, no nastal problém, čo s bicyklami, žiadne uzamknuté alebo strážené parkovisko tam nie je a tak neriskujúc, že nám niekto odmontuje tachometer alebo iné potrebné súčiastky s bicykla sme sklamaní pokračovali v ceste a nakoniec sme sa okúpali na Liptovskej Mare.Veľmi sme sa na to tešili, deti boli sklamané. Takže aj na také veci treba pamätať a ak narazíte na neochotu riešiť veci mierne vás to vyvedie z miery.Ale nedali sme si pokaziť deň a nakoniec bol z toho pekný deň.

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    veď to je najhoršie, keď sa človek niekam vyberie na príjemnú cyklotúru a dopadne to presne tak, ako hovoríš. je to smutné, ale aj takýto ľudia existujú a bude ich čoraz viac a viac a hlavne tá nedisciplinovanosť aj na cyklochodníkoch a bezohľadnosť niektorých ľudí nemá hraníc, ale čo si kaziť deň - človek sa musí nato povzniesť. ach jaaj ))))

    cykloturistika po Slovensku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.