Zavrieť

Porady

LCD tv monitor

Pekny den,
poradi niekto laikovi v technike ? Mam lcd tv monitor, niekedy / neviem prist na to, kedy/ sa jednoducho vypne, hlas je ok, ale obraz nie je. Trva to niekedy 10 minut, niekedy aj dve hodiny. Mozte mi aspon povedat, co tomu moze byt ?

vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jurho je offline (nepripojený) Jurho

    Jurho
    Nemáš nastavené - v "Ovládasie panely / Správa napájania" - aby sa ti mnitor po urč. čase vypol........ to je jediné, čo ma napadá, inak to môže byť chyba kdesi v monitore, niečo sa prehrieva, abo.......

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Emwa Pozri príspevok
    Pekny den,
    poradi niekto laikovi v technike ? Mam lcd tv monitor, niekedy / neviem prist na to, kedy/ sa jednoducho vypne, hlas je ok, ale obraz nie je. Trva to niekedy 10 minut, niekedy aj dve hodiny. Mozte mi aspon povedat, co tomu moze byt ?

    vdaka
    Vypína sa to, keď pozeráš TV, alebo keď ho používaš ako monitor alebo v oboch prípadoch? AK to je stále, tak to bude nejaká závada monitora. Pred návštevou servisu ešte skús nastaviť defaultné nastavenia výrobcu - bude to niekde v menu.

    Emwa je offline (nepripojený) Emwa

    Emwa
    Aby som pravdu povedala, momentalne ho pouzivam ako TV. Nemam odskusane, ci to robi aj ako PC.

    Flymaster je offline (nepripojený) Flymaster

    Flymaster
    Mozes to blizsie opisat? resp. aspon, co mas za model? Lebo sa vyskytli Samsungy (neviem presne, ktora rada to bola), ktore mali softverovu chybu a vypinali sa... predajcovia by mali byt o tom vyrozumeni a bud by ti mali vymenit kus za kus, alebo nahrat novy soft... takze jedine, co ti mozme poradit, je obratit sa na predajcu...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.