Zavrieť

Porady

pneumatiky z internetu

Ahojte. Vie mi niekto povedat ci je rozdiel medzi pneumatikami z pneuservisov a z internetu. Ake s tym mate skusenosti. Je kvalita taka ista?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    palčo je offline (nepripojený) palčo

    palčo
    Samozrejme, že kvalita je totožná. Veď sú to pneumatiky toho výrobcu, ktorého si vyberieš. Sám som kupoval, brat kupoval,... Dovezú Ti ich domov. Len v prípade možnej reklamácie môže nastať problém, lebo ich musíš poslať späť a dokazovať. Ale to sa stáva asi zriedka.

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    závisí na značke, ktorú si vyberieš. dobrá značka = dobrá kvalita. ak si objednáš "šuviksy", tak také isté si môžeš kúpiť aj v obchode a budú s nimi len problémy.

    mepox je offline (nepripojený) mepox

    mepox
    Dakujem za info. Aj ja si myslim ze kvalita by mala byt ta ista. Ale znamy s pneuservisu mi hovoril ze sa velmi rychlo zoderu a nederu sa rovnomerne, zostanu hrbolate. Ale zasa pneuservisy nie su radi ked sa guma nekupi u nich.Ide o kseft.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Kupovala som pneumatiky cez internet od ceskej firmy, mam ich uz 2 roky, nie su ziadne problemy. Ak sa kupia 4 ks, je vyrazna zlava. Pneumatiky tej istej znacky v pneuservise boli o 30 % drahsie. A vyhodou je aj to, ze ich donesu domov.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Rozdiel medzi pneumatikami z internetu a tými zo servisu je v tom, že tie z internetu sú lacnejšie a dlhšie trvá, kým ich dostaneš.

    Je to spôsobené tým, že najväčšie náklady servisov na predaj pneumatík, sú náklady na prenájom skladovacích priestorov a prenájom predajní - tie internetová predajňa nemá, lebo jej priestory sú na webe a obchodník sedí zväčša u seba doma v obývačke. Sklad má zväčša u seba v garáži, kde má pár najčastejšie objednávaných pneu - to, čo nemá, si nechá doviezť priamo od výrobcu.

    Ale ak počkáš do konca týždňa, dám ti veideť - objednal som si pneu aj disky - zaplatím 30 tisíc namiesto 50 tisíc v obchode.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Kupovali sme už pneu aj cez internet ale väčšinou chodíme so všetkými autami do jedného servisu, kde máme pri kúpe pneu a následnej montáži výraznú zľavu a s tým tá cena je porovnateľná s tou cenou z internetu.
    Tento osvedčený spôsob - v servise aj s montážou sa nám vyplatil aj v prípade vadnej série štyroch pneu, ktoré po niekoľkých km-och sa nám začali vydúvať a v servise sme vybavili reklamáciu bez problémov na všetky pneumatiky. Neviem ako by som to vybavovala cez takého predajcu, ako píše chlap, asi ťažko by som uspela.

    vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

    vieroslava
    Už 2x sme kupovali pneumatiky cez internet u toho istého predajcu, zatiaľ sme nereklamovali, lebo nebolo čo. Doporučujem kúpu cez internet, sú lacnejšie a kvalita je rovnaká. V našom prípade obidva razy sme mali pneumatiky aj s diskami doma do 5 dní. Som spokojná s takouto formou kúpy.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    josiph68 Pozri príspevok
    www.lacnepneu.cz a bude spokojnosť vo všetkých smeroch.aj dovezu.
    Dobre si napísal odkaz? Mne to hlási, ž esránka neexistuje. Nemá to byť náhodou www.levnepneu.cz ? Táto stránka existuje.

    Ja som kupoval na K+K pneu.

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    astra Pozri príspevok
    a čo tak www.pneudom.sk sú slovenskí, predajcovia vyškolení a nie je problém ani pri reklamáciách.

    Sú síce slovenskí predajcovia, ale pri kúpe 4 ks
    225/70 R16 103H MP71 Matador by som u nich zaplatila 13.436,-

    a u /www.pneu-servis.cz som zaplatila 10.400,- a to je dosť veľký rozdiel

    radik999 je offline (nepripojený) radik999

    radik999
    ja som objednával 16 ks pneu z nejlevnejsipneu.cz a nie je s nimi ziaden problem, mam ich uz druhý rok na troch autách a v pohode, doviezli az na firmu.

    Aluš je offline (nepripojený) Aluš

    Aluš
    ja mám tiež dobrú skúsenost s nejlevnejsipneu.cz, prišli mi za 5 dní od zaregistrovania objednávky cez UPS. Odporúčam majú dobré ceny aj výber značiek.
    pri preberani si vzdy skontrolujte DOT. To je datum vyroby. Niektore extra lacne e-shopy predavaju stare pneumatiky. Nie opotrebovane, len odlezane. Casto zle skladovane.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.