Zavrieť

Porady

PRIŽEHLENÁ ŽUVAČKA

prajem pekny den, potrebovala by som poradit, ako odstranit z kosele prizehlenu zuvacku...zuvacku som sice odstranila, ale zostala po nej skvrna,ktora nejde vycistit...ak viete ako na to, prosim poradit...dakujem ... Nika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Žuvačku z oblečenia odstrániš - odev dať do mrazničky a potom žuvačku odlúpnuť, ale ak je prižehlená, tak to neviem, či budeš mať úspech s touto osvedčenou metódou.
    Inak už som v jednej téme písala, že aplikáciu. Teraz je v móde nerovnomerne na pleciach, na rukáve, alebo na prednom diele čierne maľovanie niečo na spôsob tetovania. Kde to umiestníš, tam to bude. Ak je to košeľa pre mladšieho aj strašieho, vždy sa s tým dá niečo spraviť, ešte aj bude podľa poslednej módy.

    motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

    telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac motylik7
    Mastné čokoľvek z oblečenia sa darí celkom dobre odstrániť tak, že pri žehlení sa medzi žehličku a oblečenie vloží pijavý papier. Prípadne viackrát zopakovať s obmieňaním miest na pijaku.
    Na inom mieste Porady boli rady so žlčovým mydlom od nemeckého výrobcu, tak možno by bolo dobré skúsiť aj s ním ešte potom preprať. Inak je to mydlo dobré, už som to aj ja vyskúšala. Odporúčam.

    kukurička je offline (nepripojený) kukurička

    kukurička
    Ja by som ten fľak od žuvačky skúsila očistiť acetonovým riedidlom, alebo acet. odlakovačom na nechty. Taktiež by sa mohol preprať ten kúsok v rukách čistou,neriedenou Jarou.

    Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

    Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac Modroocko
    Škvrnu treba odmastiť čistiacim benzínom a až potom vyprať.
    Naposledy upravil Modroocko : 17.07.08 at 09:58

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Ahojte, mne sa stala strašná vec, mala som v košeli žuvačku... mama to vyprala a ožehlila aj so žuvačkou (ale fór je v tom,že žuvačka bola vo vačku a úplne v rohu vačku)...
    Pomohla by mi k tomu tá mraznička? alebo niečo iné? ďakujem....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    pasuliatko Pozri príspevok
    Ahojte, mne sa stala strašná vec, mala som v košeli žuvačku... mama to vyprala a ožehlila aj so žuvačkou (ale fór je v tom,že žuvačka bola vo vačku a úplne v rohu vačku)...
    Pomohla by mi k tomu tá mraznička? alebo niečo iné? ďakujem....
    ja by som to "zamrazila" kockou ľadu. budeš po žuvine šúchať kockou ladu ona tak stvrdne a potom ju jemne zoškrabkáš nožíkom. dávala som tak dole žuvinu z riflí. vrecko sa ti určite podarí prevrátiť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    pasuliatko Pozri príspevok
    Ahojte, mne sa stala strašná vec, mala som v košeli žuvačku... mama to vyprala a ožehlila aj so žuvačkou (ale fór je v tom,že žuvačka bola vo vačku a úplne v rohu vačku)...
    Pomohla by mi k tomu tá mraznička? alebo niečo iné? ďakujem....
    Pomoze technicky benzin .... a trpezlivost ...
    Naposledy upravil ivka70 : 20.01.12 at 20:38

    PRIŽEHLENÁ ŽUVAČKA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.