Zavrieť

Porady

kurierska sluzba ako volna zivnost

ahojte....je pravda, ze Nakladna cestna doprava vykonavana vozidlami do 3,5t spada pod volne zivnosti?....mam v plane rozbehnut medzinarodnu kuriersku sluzbu...mozem toto vykonavat ako volnu zivnost?....povodne som zvazoval robit to len ako sprostredkovatel medzi prepravcom a zakaznikom, no ak je to volna zivnost, situacia by sa zmenila.....viem, ze odpoved na tuto otazku by mi dali asi aj na ZU, no nie som momentalne na Slovensku, takze takto to mam jednoduhsie....a po nete surfovat sa mi nechce...tak dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    m3151979 Pozri príspevok
    ahojte....je pravda, ze Nakladna cestna doprava vykonavana vozidlami do 3,5t spada pod volne zivnosti?....mam v plane rozbehnut medzinarodnu kuriersku sluzbu...mozem toto vykonavat ako volnu zivnost?....povodne som zvazoval robit to len ako sprostredkovatel medzi prepravcom a zakaznikom, no ak je to volna zivnost, situacia by sa zmenila.....viem, ze odpoved na tuto otazku by mi dali asi aj na ZU, no nie som momentalne na Slovensku, takze takto to mam jednoduhsie....a po nete surfovat sa mi nechce...tak dakujem.
    Potrebuješ skôr predmet podnikania:
    Kuriérske služby
    a ten je voľným predmetom. Ale tá nákladná cestná doprava do 3,5 t je taktiež voľným predmetom.

    kurierska sluzba ako volna zivnost

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.