Zavrieť

Porady

osadenie dom+prípojky

Ahojte. Kúpili sme si projekt z katalógu. Ale osadenie a napojenie na inžinierske siete si musíme dať ešte vyhotoviť konktrétne na náš pozemok. Koľko Vás to vyšlo, ked už ste mali projekt?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Adkah je offline (nepripojený) Adkah

    Adkah
    Ahojte, mám jednu otázku. Má niekto skúsenosť s pripojeným el. energie? Konkrétne Žiadosť pre zákazníkov pripojených na NN napäťovú hladinu, vypĺňam ju ale keďže sa tomu nerozumiem, tak Vás prosím o pomoc. Neviem čo vyplniť v kolónke Maximálna rezervovaná kapacita Hlavný istič (v A) jednofázový alebo trojfázový? Budeme svietiť elektrinou a budeme mať elektrický sporák. Inak všetko na plyn.
    Ďakujem
    Naposledy upravil Adkah : 08.12.08 at 07:55

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    Adkah Pozri príspevok
    Ahojte, mám jednu otázku. Má niekto skúsenosť s pripojeným el. energie? Konkrétne Žiadosť pre zákazníkov pripojených na NN napäťovú hladinu, vypĺňam ju ale keďže sa tomu nerozumiem, tak Vás prosím o pomoc. Neviem čo vyplniť v kolónke Maximálna rezervovaná kapacita Hlavný istič (v A) jednofázový alebo trojfázový? Budeme svietiť elektrinou a budeme mať elektrický sporák. Inak všetko na plyn.
    Ďakujem
    Maximalnu rezervovanu kapacitu urcuje elektro-projekt (projektant) na zaklade vykonovej bilancie - pre RD je to zvacsa 20 - 25 A ... a samozrejme trojfazovy ... 1fazovy je uz len na chatky a podobne vykonovo nenarocne obydlia

    Adkah je offline (nepripojený) Adkah

    Adkah
    Ďakujem veľmi pekne dosť ste mi pomohli ale zabudla som napísať, že je to prípojka na byt. Ovplyvňuje to nejako situáciu?

    Adkah je offline (nepripojený) Adkah

    Adkah
    Adkah Pozri príspevok
    Ďakujem veľmi pekne dosť ste mi pomohli ale zabudla som napísať, že je to prípojka na byt. Ovplyvňuje to nejako situáciu?
    Prosím iba ano, nie. Je to dôležité.

    Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

    Vylúčený člen Karas Milan
    Adkah Pozri príspevok
    Ďakujem veľmi pekne dosť ste mi pomohli ale zabudla som napísať, že je to prípojka na byt. Ovplyvňuje to nejako situáciu?

    Nie.

    Macy32 je offline (nepripojený) Macy32

    Macy32
    Ahojte, my máme už schválené stavebné povolenie na výstavbu rodinného domu aj s inžinierskymi sieťami. Tieto siete už máme osadené na pozemok (nemáme ich vybudované), ale potrebujeme ich posunúť asi o 1,5 m ďalej. Čo je k tomuto potrebné aby s tým na stavebnom úrade súhlasili? Treba nanovo žiadať plynárne, elektrárne a vodárne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.