Zavrieť

Porady

cukrovka-infarkt-komplikacie

Dobry den,
moj otec po tazkej cukrovke a amputacii jednej konacitiny takto pred rokom, mal pred mesiacom infarkt (operovany davnejsie -3-jity by-pass), po ktorom zacal brat orfarin a nejake antibiotika (mal otravu krvi). Na tuto kombinaciui liekov dostal alergiu (flaky na nohe) a tak mu lieky vysadili.Do 24hod jeho noha napuchla na clenku, zapalila sa a nemoze sa na nu postavit. Po tyzndni v nemocnici, ho dnes prepustili bez vyditel.zmien.(zapal a obrovska bolest- aj ked zmiernena). K tomu pripisali diagnozu- "zlaty stafilokok". Mozete mi, prosim poradit ako znizit ten zapal, bolest- stafilokok, existuje nejake byliniky-homeopatika..). Dakujem za kazdu radu!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Okrem zlatý stafylokok tam určite napísali aj nejakú liečbu.Homeopatiká v tomto prípade určite nie,pretože tie sú založené na vystimulovaní vlastnej obranyschopnosti a otázka je,akú má ešte obranyschopnosť Tvoj otec.Okrem toho homeo sú na cukrovom základe.Bylinky-no neviem,tam sa dajú dať nejaké čajíky a zmesi,ale základom pri takto ťažkom stave bude liečba.Nechcem byť zlý prorok,ale s tou druhou nohou to zrejme nevyzerá dobre.Je otázka,nakoľko sú tam ešte priechodné cievy.Tu sa dá na diaľku ťažko kvalifikovane poradiť.

    satet je offline (nepripojený) satet

    zdrava,krasna,babicka 2 vnuciek ...viac satet
    Mozem poradit, ale nesplnam podmienku na SS. Ako sa ma otecko, kolko rokov ma. Prajem vela sil a trpezlivosti pri liecbe.

    cukrovka-infarkt-komplikacie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.