Zavrieť

Porady

tipovanie

Zdravim, prosim napiste, ktora stavkova kancelaria je dobra. Mam na mysli Nike, Fortuna., Tipsport. Victory tip a victoria- tip., do ktorej najviac chodite a preco ., ju mate najradsej alebo preco ju nemate rad
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Bastian Pozri príspevok
    Ja neodporúčam tipovanie... lebo je to drahá a hlúpa zábava.
    Jo..presne. Radsej posli pekne kazdy tyzden na moj ucet 500 SKK...a ja ti kazdy mesiac 2-3 stovky vratim spat. A budes na tom presne tak isto

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Ja odporúčam tipovanie cez internet, nakoľko je bez poplatku a v prípade výhry Ti nabehnú peniaze hneď po ukončení stretnutia.

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    machinak Pozri príspevok
    Jo..presne. Radsej posli pekne kazdy tyzden na moj ucet 500 SKK...a ja ti kazdy mesiac 2-3 stovky vratim spat. A budes na tom presne tak isto
    Keď mu vrátiš 2-3 stovky, tak bude na tom oveľa lepšie ako väčšina. K tipovaniu a hazardu mám neg. postoj... ale bohužiaľ prekvitá na Slovensku.

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Braňo Pozri príspevok
    Samozrejme, to musí človek mať pod kontrolou.
    Lenže je to tak ako to povedal Nohavica vo svojej teórii alkoholického kopca - platí to aj na hazard:
    Nohavicova teória alkoholického kopca - eTREND

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Braňo Pozri príspevok
    Samozrejme, to musí človek mať pod kontrolou.
    Len vo veľa prípadoch sa to spod tej kontroly vymkne a je problém .

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Bastian Pozri príspevok
    Keď mu vrátiš 2-3 stovky, tak bude na tom oveľa lepšie ako väčšina. K tipovaniu a hazardu mám neg. postoj... ale bohužiaľ prekvitá na Slovensku.
    No ved..ponukol som vyhodny bussines

    Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

    Monika V.
    Bastian Pozri príspevok
    Ja neodporúčam tipovanie... lebo je to drahá a hlúpa zábava.
    Presne každý sa radšej tomu vyhnite. Mám brata,s ktorým máme už dlhšie problémy a nemôže sa z toho dostať. Nešťastná je celá rodina, neviem ako na tomto môžu tie stávkové zarábať, že vôbec majú čisté svedomie - je to to isté ako keď niekto niekoho dostane k drogám.

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    Ahoj, my prevadzkujeme par mesiacov Fortunu a jeden nas zakaznik tipuje - niekedy fajcil a to co daval za cigarety dava do tipovania, a dost casto sa mu zadari. Hovori, ze je to urcite lepsia investicia ako to fajcenie. Len samozrejme musi kazdy vediet kedy dost, kedy to je len zabavka za par drobnych a kedy je to zavislost. Ja osobne tiez netipujem, sem tam ma zlaka LOTO

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    Bastian Pozri príspevok
    Ja neodporúčam tipovanie... lebo je to drahá a hlúpa zábava.
    Nehovoriac o hazarde ako sú hracie automaty, kasína.

    tulox je offline (nepripojený) tulox

    tulox
    Neodporúčam tipovanie. Môjmu známemu sa takmer rozpadla rodina, keď z nevinného typovania v Nike za 20sk prišli o rodinné úspory za takmer 100tis.sk. Málokto sa vie kontrolovať.

    tulox je offline (nepripojený) tulox

    tulox
    Neodporúčam tipovanie. Môjmu známemu sa takmer rozpadla rodina, keď z nevinného tipovania v Nike za 20sk prišli o rodinné úspory za takmer 100tis.sk. Málokto sa vie kontrolovať.

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    to ste pisali tak o stavkovani ako o najhorsom co existuje ale kym clovek sem tam rozumom tipuje to je hra a da sa aj pekne zarobit len treba vediet nato ked to berete tak ze treba kazdeho odhovorit tak aj od alkoholu od drog a od cigaret to su stopercentne horsie veci ked chcete vyhrat piste mi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.