Zavrieť

Porady

ruky-nohy-usta virus

ahojte,

má niekto skúsenosti s tzv. ruky-nohy-ústa vírusom? môžte mi prosím poslať o tom bližšie informácie? deti mali zvýšenú teplotu a teraz majú pľuzgieriky v ústach, na rukách, na nohách.
ďakujem

k
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    ruky nohy ako kiahne-tek.púder,Sudokrém,repík...usta vypláchni šalviou,prasličkou,repíkom.Tantum verde je dobré,ak ich nahovoríš.A daj im niečo na podporu imunity-napr.Sativol,Echinaceu,Imunoglukan...

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Nerob si s tým starosti,nie je to vážny problém,len tie pľuzgieriky v ustach,príp.na podošvách a rukác treba odliečiť.Prejde.

    katka 35 je offline (nepripojený) katka 35

    katka 35
    dakujem. pozerala som na internete ci tam nie su nejake blizsie info, ale su tam len hrozostrasne clanky, kolko deti v cine a vo vietname na tuto "epidemiu" zomrelo.. ale tam je asi iny hygienicky standard a pod.

    katka 35 je offline (nepripojený) katka 35

    katka 35
    ďakujem. mám na vyplachovanie úst tantum verde, ale deti to odmietaju. čo ty odporučaš? a na nohy a ruky?

    katka 35 je offline (nepripojený) katka 35

    katka 35
    dík za rady. máš pravdu, na tantum verde ich nahovoriť je obrovský problém.. a na imunitu máme sirup pikovit.

    ElenaL je offline (nepripojený) ElenaL

    ElenaL
    Chcem pridať svoju skúsenosť. Pred štyrmi rokmi sa mi začala šúpať koža na chodidlách,bolo to po vyfasovaní služobných poltopánok,ktoré keď som doma vybalila z krabice bez názvu výrobcu,zloženia a manuálu,mi dva týždne smrdela chodba. Nohy ma v nich pálili,tak som vystrihla jazyk,ale ani to nepomohlo.Nepomohli ani lekárenské masti,iba blato z mŕtveho mora a vyhodenie topánok. Tento rok sa to zopakovalo pri nástupe veľkých horúčav začiatkom mesiaca,začali ma páliť nohy v nových služobných topánkach a o tri dni sa mi začali vytvárať pľuzgiere medzi prstami na nohách,neskôr mi to prešlo aj na prsty a dokonca na ľavé očné viečko. Na internete som to našla ako DYSHIDRÓZU,o ktorej sa píše,že sa prejavuje v letných mesiacoch a malým deťom začína v ústach. Z toho mi vyplýva iba jedno a to,že nás otravujú číňania zdravotne závadnými umelými topánkami a deťom dávame ich umelé hryzátka,ktoré pri zvýšenej teplote zo seba uvoľňujú nejaké jedy. Už sa veľakrát hovorilo o týchto závadných veciach z Číny,ale biznis je prednejší ako zdravie ľudí!!! Odporúčam blato z mŕtveho mora a kúpele v morskej soli (ale v mori ) a samozrejme pri rozsiahlejších ochoreniach odbornú pomoc.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.