Zavrieť

Porady

Program RegCure

Obraciam sa na Vás s prosbou: poznáte program RegCure? Je to bezpečný soft? Freeverzia preverí celý komp, ale nie je ochotný odstrániť všetky najdené vady. Chce registrovať inštalovanú verziu? Môžem bez pochybnosti registrovať? Nemusím sa báť, že po čase dostanem nejakú vízvu na úhradu licenčných práv?

Ďakujem za reakcie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    - jeden z mnohych programov co akoze robia poriadok v registroch, su aj lepsie, dostupnejsie a bez nutnosti registracie, mozes zaregistrovat, preco nie, zadarmo to ale asi nebude, staci si najst info v google, je to shareware a preto asi nebudes moct robit vsetko v dostupne volnej verzii ...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    premiko Pozri príspevok
    - jeden z mnohych programov co akoze robia poriadok v registroch, su aj lepsie, dostupnejsie a bez nutnosti registracie, mozes zaregistrovat, preco nie, zadarmo to ale asi nebude, staci si najst info v google, je to shareware a preto asi nebudes moct robit vsetko v dostupne volnej verzii ...
    A vieš odporúčiť niečo lepšie ako je RegCure, alebo CCleaner?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ... posúvam ...

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    smith Pozri príspevok
    A vieš odporúčiť niečo lepšie ako je RegCure, alebo CCleaner?
    [SEARCH]CCleaner[/SEARCH] bol v tejto rubrike "prevetraný" viac krát a to dosť podrobne. Ak si dobre pamätám, v jednej z tém bol aj nejaký odkaz na porovnanie s inými softvérmi podobného typu.
    Osobne používam System Mechanic. Licencia vrátane ročného update pre tri PC v jednej domácnosti vyjde na 50 USD. Pri aktuálnom kurze SKK/USD nejde o závratnú sumu. Škody spôsobené prípadným výpadkom PC bývajú vyššie.
    Používam už niekoľko mesiacov. Zatiaľ som nezaregistroval nejaký problém spôsobený týmto programom.
    Naposledy upravil endrju : 04.07.08 at 20:42

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Ďakujem Andrej, pozrem si ten program.

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    System mechanik 7 robil bordel
    ale 8 uz vyzera lepsie (aspon zatial)
    a suhlasim s tym ze je za unosnu cenu a okrem spravy registrov ponuka mnoho mnoho dalsich moznosti

    pouzivam ho uz nejaky ten rok a zatial len spokojnost az na 7 ckovu (plne automatizovanu ) verziu

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Katabaticky Pozri príspevok
    System mechanik 7 robil bordel
    ale 8 uz vyzera lepsie (aspon zatial)
    a suhlasim s tym ze je za unosnu cenu a okrem spravy registrov ponuka mnoho mnoho dalsich moznosti

    pouzivam ho uz nejaky ten rok a zatial len spokojnost az na 7 ckovu (plne automatizovanu ) verziu
    Asi mám šťastie, že som začal s "osmičkou"
    Naposledy upravil endrju : 04.07.08 at 20:41

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    smith Pozri príspevok
    A vieš odporúčiť niečo lepšie ako je RegCure, alebo CCleaner?
    - ja som spokojny i z Wise Registry Cleaner 3 ... ale kazdemu podla chuti ...

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    endrju Pozri príspevok
    Asi mám šťastie, že som začal s "osmičkou"
    jj mas
    ale 5 bola aj tak najlepsia ... ta len upozornila na problem a riesenie bolo cele na uzivatelovi cize sisi pekne spravil co potrebujes po svojom
    (takze ked sa nieco dorvalo bol hned jasny povodca )

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.