Zavrieť

Porady

nákup cez internet a jeho predaj v obchode

Ahojte, vie mi niekto poradiť, či je možné, aby som napríklad kúpila cez internet v aukcii nejaký dobrý použitý tovar za dobrú cenu a následne ho predala v mojom obchode, samozrejme ako použitý tovar? Aké doklady by mi trebalo pre účtovníctvo? Vopred vďaka za vaše rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    myslim ze jedine co potrebujes je faktura od dodavatela...teda doklad o zaplateni zasielky...aspom moj nazor..

    marcelle11 je offline (nepripojený) marcelle11

    marcelle11
    Vdaka na nazor. A co si myslis o nazore SOI? Neexistuju tam nejake obmedzenie kedze ide o pouzivany tovar? Akym sposobom sa vlastne predava pouzity tovar?
    co sa toho pouziteho tovaru tyka by to zaujimalo dost aj mna..napriklad: dajme tomu ze zozeniem starsi bicykel. Mam predajnu, mozem ho tam vylozit a predavat ho aj ked na bicykel maximalne co mozem mat je zmluva o zakupeni na komisionalny predaj napriklad ?

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    nepodnikateľ ťažko vie vystaviť faktúru, čiže s ním treba podpísať kúpnu, alebo komisionálnu zmluvu.

    nákup cez internet a jeho predaj v obchode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.