Zavrieť

Porady

Panel nástrojov

Asi sa mi budete čudovať a ja sama neviem, ako sa to mohlo stať, ale nezobrazuje mi otvorené aplikácie na spodnej lište(panel nástrojov).Ani na stránkach Porady som sa nestretla s týmto problémom.Skúsila som ...pravé tlačidlo, vlastnosti, všetko mám zadané správne. Pýtala som sa na to, či sa to už niekomu stalo, ale zatiaľ mi nikto nevedel poradiť, čo s tým. Vadí mi, keď pracujem vo viacerých dokumentoch a nevidím, ktoré mám otvorené. Potaďte, ako dostať na panel zobrazovanie otvorených aplikácií. Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    vlastnosti panela uloh a start ......
    Na tu poslednu otazku odpoviem, stlac lavy alt+tab a mozes prepinat medzi oknamy

    stano07 je offline (nepripojený) stano07

    stano07
    Napíš hore do vyhľadávania "Minimalizovanie otv.okien" nájde Ti môj príspevok resp.problém, ktorý mi chalani pomohli vyriešiť. Je tam priložený program, nižšie je aj odkaz na stránku, kde ten program nájdeš aj so stručným popisom. Daj potom vedieť či sa Ti to podarilo vyriešiť.

    Ja som sa s tým trápil pár mesiacov, ten program mi pomohol vyriešiť problém za pár minút. 100% spokojnosť.
    Naposledy upravil stano07 : 09.07.08 at 19:06

    diry je offline (nepripojený) diry

    diry
    Pravé tlačítko myši na panely nástrojov-panel nástrojov a zaškrtnúť políčko snadné spustenie!! Mala by si mať aj štart-ovládacie panely-hlavný panel a nabídka štart-zaškrtnúť zobraziť panel snadné spustenie.

    rony je offline (nepripojený) rony

    rony
    Stano07, veľmi pekne Ti ďakujem za pomoc. Ten program to vyriešil za pár sekúnd a to som volala aj opravára a nevedel mi pomôcť. Hneď mám tento deň krajší. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. Prajem krásny celý týždeň, lebo mne si ho spravil, aj keď vonku leje.

    stano07 je offline (nepripojený) stano07

    stano07
    "sami toho zvládneme tak málo, ale keď sa spojíme, zvládneme čokoľvek" ...tiež Ti prajem krásny týždeň.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.