Zavrieť

Porady

Rýbezľový sirup

Prosím o radu na recept na rýbezľový sirup. Mám dcérku ktorá má atopický ekzém a chcem jej urobiť rýbezľový sirup bez PETOLU - je to chemický konzervant a pri takýchto veciach si musím pri malej dať pozor. Preto prosím o radu, ako urobiť pre ňu sirup, keďže kupované jej nedávam a chcem, aby aj vydržal zimu - aby sa nepokazil... ĎAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    renatan je offline (nepripojený) renatan

    renatan
    Ja by som dieťaťu s atopickým ekzémom vôbec ríbezľový sirup nedávala, pri tejto chorobe sa predsa nesmie nič čo je len trošku kyslé. Ríbezle sú podľa mňa na ekzém ako stvorené. Mám s tým vlastné skúsenosti. Nepomôže ti robiť sirup bez petolu, pokiaľ už samotné ovocie nie je vhodné.

    liviar je offline (nepripojený) liviar

    liviar
    Ja robím sirup z čiernych ríbezlí tak, že jednoducho do veľkého skleneného pohára prekladám ríbezle, cukor, ríbezle, cukor ... V januári alebo februári ho začneme piť. Ríbezle ešte použijem do čaju.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Ak mas parny odstavovac, da sa to velmi jednoducho, ovocie preparim s trochou cukru, ochutnam, dosladim podla chuti a celkom horucu stavu nalejem do akychkolvek zatvaracich poharov, zavriem, otocim a hotovo. Studene do pivnice a potom rozriedim pol na pol s vodou. Ziadne konzervanty nie su potrebne, tymto sposobom spracuvam maliny, ribezle, ale aj cervenu konkordiu-hrozno, ci je mimiriadne zdrave /antioxidant/.

    liviar je offline (nepripojený) liviar

    liviar
    Nepokazí a robím to už roky. Akurát včera som ich dávala do pohára. Mám to odložené v pivnici. Robí to aj mama a ona to máva v komore kde cez horúčavy je teplo a nič sa tomu nestane. Ináč doporučem tá šťava je vinikajúca a je to úplne čisté bez chemikálií. Čierne ríbezle pestujem len kôli tejto šťave.

    liviar je offline (nepripojený) liviar

    liviar
    asi tak , aby ich nebolo videť ( trošku môže byť vidno) a ak sú kyslejšie tak trochu viac cukru, zhruba asi 3 polievkové lyžice

    kaplanka je offline (nepripojený) kaplanka

    kaplanka
    Moja dcérka má síce atopický ekzém, ale nemá ho v nejakej moc silnej forme. Vraj z neho vyrastie. Sme stále v štádiu skúšania, takže zatiaľ viem, že citrusy nemôže, čokoládu a konzervačné látky. Zatiaľ papala zrelé ríbezle a nespozorovala som zhoršenie... Tak to chcem skúsiť. A ešte žienky poraďte. Mám doma vínové fľaše. chcem do nich uskladniť ten sirup, ale nemám korkové zátky dá sa pomôcť aj nejak inak?

    janajaku je offline (nepripojený) janajaku

    janajaku
    Chcem sa spýtať ako to zatváraš Hneď po naplnení alebo musia trocha postáť otvorené.Vôbec sa to nesterilizuje? Dík

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    kaplanka Pozri príspevok
    Moja dcérka má síce atopický ekzém, ale nemá ho v nejakej moc silnej forme. Vraj z neho vyrastie. Sme stále v štádiu skúšania, takže zatiaľ viem, že citrusy nemôže, čokoládu a konzervačné látky. Zatiaľ papala zrelé ríbezle a nespozorovala som zhoršenie... Tak to chcem skúsiť. A ešte žienky poraďte. Mám doma vínové fľaše. chcem do nich uskladniť ten sirup, ale nemám korkové zátky dá sa pomôcť aj nejak inak?
    Korkové zátky kúpiš v každých domácich potrebách, prípadne predávajú plastové uzávery, je to niečo na spôsob korkovej, len je to z plastu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.