Zavrieť

Porady

PORAĎTE S PDA_ASUS A639

Poradte mi prosim. Kupil som si PDA_asus. pda-čko funguje super, ale navigacia aigo_06 mi roby problém. Pri práci s navigaciou mi po určitom čase-vždy v inych intervaloch win.mobile 6 vypne navigáciu a napíše, že sa ospravedlňujú za spôsobenu chybu. Chystame sa na dovolenku a trošku mi to lezie na city.Ďakujem za každu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    RADKA11 Pozri príspevok
    Poradte mi prosim. Kupil som si PDA_asus. pda-čko funguje super, ale navigacia aigo_06 mi roby problém. Pri práci s navigaciou mi po určitom čase-vždy v inych intervaloch win.mobile 6 vypne navigáciu a napíše, že sa ospravedlňujú za spôsobenu chybu. Chystame sa na dovolenku a trošku mi to lezie na city.Ďakujem za každu radu.
    Ta navigacia sa vola IGo a podstatne je, ci ju mas legalnu. Ak je tak, obrat sa v tejto veci bud na stranku, co je podpora pre tento soft
    http://www.i-go.com/sk
    , alebo na podporu asusu

    http://www.asus.cz/.
    Ak ho mas nelegalne, tu pomoc radsej nehladaj. Povedat ti mozem len tolko, ze nelegalne verzie velmi casto padaju a zamrzaju. Takze predpokladam, ze ho mas nelegalny.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Toto PDA mám aj ja - pokiaľ viem, tak tam je Win Mobile 5.0. Ak tam máš verziu 6.0, tak to môže byť tvoj problém. Druhý problém môže byť v tom - ako bolo vyššie uvedené, že máš veľmi šlendriánsky cracknutú verziu IGo.

    Odporúčam ti zakúpiť legálnu verziu - teraz je už nová verzia 8.0, ktorá stojí do 5.200,- Sk (vrátane máp celej Európy) a na tomto PDA šlape jak hodinky - ja ju totiž mám.
    Naposledy upravil chlap : 10.07.08 at 22:15

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    chlap Pozri príspevok
    Toto PDA mám aj ja - pokiaľ viem, tak tam je Win Mobile 5.0. Ak tam máš verziu 6.0, tak to môže byť tvoj problém. Druhý problém môže byť v tom - ako bolo vyššie uvedené, že máš veľmi šlendriánsky cracknutú verziu IGo.

    Odporúčam ti zakúpiť legálnu verziu - teraz je už nová verzia 8.0, ktorá stojí do 5.200,- Sk (vrátane máp celej Európy) a na tomto PDA šlape jak hodinky - ja ju totiž mám.
    Len sa ta chcem opytat, mimo temy. Nezakryvaju Ti 3D budovy cesty a krizovatky? Totiz aj ja zvazujem jej kupu, ale nechcem to prepisknut. Dakujem

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    robovi Pozri príspevok
    Len sa ta chcem opytat, mimo temy. Nezakryvaju Ti 3D budovy cesty a krizovatky? Totiz aj ja zvazujem jej kupu, ale nechcem to prepisknut. Dakujem
    Priznám sa, že neviem - ešte som 3D mód nepoužil - nemal som čas sa s tým "hrať". Nepoužívam ju totiž až tak často - málokedy totiž jazdím po cestách, ktoré nepoznám. Ale zdá sa mi, že tie 3D budovy pre SR nie sú spracované.

    krason je offline (nepripojený) krason

    krason
    ako bolo spominane odporucam aj ja legalnu verizu.. mas tam aj podporu.. Ja som vlastnil mio a mal som nelegalnu Igo a mi to mrzlo padalo a v podvedomi som mal stale ze je to nelegalne... takze je to 2 nasobny problem riesenia nejakej vady.

    PS: Preco nelegalne? Kupovat SW na nase pomery je este stale draha zalezitost.

    ilem je offline (nepripojený) ilem

    ilem
    Zdravim, chcem sa opytat, ci ste sa nestretli, ze pri navigacii vam vypise nieco s pamatou a prestane navigovat.Po restarte IGO-a bola navigacia v poriadku. Minule sa mi stalo - od pardubic po brno to bolo v pohode a potom mi to padlo priamo v brne. IGO je nainstalovanie na flashdisku (1GB), je tam kartaSD (2GB) a potom interna pamat 64MB. Vsetky nove programy su nainstalovane na flashdisk - aspon co som pozeral program files. A este ma napadla jedna otazozka, da sa nainstalovat Igo na flash disk (1GB)?Dakujem
    Naposledy upravil ilem : 25.07.08 at 12:08

    PORAĎTE S PDA_ASUS A639

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.