Zavrieť

Porady

Praha

Axojte,
boli ste niekto v poslednej dobe ubytovaní v prahe?
Ak ano dajte link na hotel - penzion nieco ako ste boli spokojný ako sa vam pacilo ako to bolo daleko od centra nejake info


vdaka chcem referencie - chcem to darovat ako vylet takze to musi byt super vylet za super cenu))


vdaka precitam si kazde info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

    SAIVI
    ...aj mňa by to zaujímalo. Chcela by som isť so synom vlakom na víkend na jednu noc.

    inngrid je offline (nepripojený) inngrid

    inngrid
    Axoj Saivi - ja som pozerala nejake privaty ale vacsinou iba na vikend sa da a ked na jednu noc tak take palky ze 3000 czk na noc za osobu este za dve ale za jednu je to vela hehe

    tak cakam ze pridu nejake linky a pozriem hlavne potrebujem doporucenie dobre hehe

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Skúste koleje, v lete sa využívajú ako hostely.
    napr. www.suz.cvut.cz
    Naposledy upravil Nika : 14.07.08 at 13:13

    SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

    SAIVI
    aj ja som sa za tým už pozerala, našla som aj lacnejšie, ale boli to len ubytovne so spoločným soc. zar. na chodbe a s obmedzenou prevádzkou recepcie, niektoré nemali ani recepciu, klucik si treba vyzdvihnúť niekde inde... alebo pojdeme autom a prespíme v ňom : ) ...len srandujem, chcela by som mu pekný prazdninový zážitok, cez noc si oddýchnuť na čistom mieste, v nedelu ešte trocha pobrázdiť mesto a večer naspäť..

    inngrid je offline (nepripojený) inngrid

    inngrid
    Saivi,
    a ja to chcem zase sebe a mojmu priatelovi darovat ako vylet v septembri ako darcek k vyrociu hehe

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    SAIVI Pozri príspevok
    ...aj mňa by to zaujímalo. Chcela by som isť so synom vlakom na víkend na jednu noc.
    inngrid Pozri príspevok
    Saivi,
    a ja to chcem zase sebe a mojmu priatelovi darovat ako vylet v septembri ako darcek k vyrociu hehe
    Celkom obstojný (aj cenovo) je hotel Ibis v Karlíne. Cena za dvojposteľ je 85 EUR, teraz v lete dokonca je akciová len za 69 EUR. Raňajky sú za 10EUR/osoba, ale nie sú povinné. Je to kúsok (2 zastávky metrom) od Prahy Holešovice, kam prichádzajú vlaky z BA. Do centra je to tiež len kúsok, buď pešo cca. 20 min. alebo metrom 5 min.

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Dcéra bola viackrát v Hosteli U Melounu a bola spokojná. Pozrite sa na ich stránku:
    http://www.hostelumelounu.cz/cz/?menu=ceny

    a pozerám aj tie ostatné dva na ich stránke a tiež vyzerajú dobre a nie sú drahé.
    Naposledy upravil bea : 14.07.08 at 14:38

    inkamia je offline (nepripojený) inkamia

    inkamia
    skus sa pozriet na http://www.kotlarka.cz/cz/ubytovani , mne sa tam páčilo, hneď dole reštaurácia, blizko autobusova zastavka, okolie, sukromie, parkovisko v areali a do centra sa da dostat velmi rychlo mestskou dopravou.

    Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

    Reprografia
    Aj ja pridám jeden link www.kdm.cz . Mám osobnú skúsenosť. Je to na Vinohradoch. Hneď pri vchode do internátu je metro a je to 10 min pešo od Václavského námestia. Je pravda, že sociálne zariadenia sú spoločné na chodbe, ale tým, že je to kresťanský dom, sú na veľmi slušnej úrovni. A tie internáty nie sú cez leto tak preplnené, takže dá sa. Je tam na poschodí aj kuchynka k dispozícii. My sme boli veľmi spokojní a boli sme tam už dvakrát

    Pezinčan je offline (nepripojený) Pezinčan

    Pezinčan
    Inak co sa tyka tych koleji este na prvej strane, ak niekto hlada lacne ubytovanie tak ja som byval napriklad na Strahove. Nie je to nic extra, ale pre skromneho cloveka to v pohode staci. Treba si o tom len viac precitat. Moj kamarat je student a byva tam a plati 2000 Kc na mesiac, takze drahe to nebude. Su tam izby, vacsinou pre dvoch, na kazdom poschodi spolocna sprcha, wc, kuchynka, aj pripojenie na internet. Pre tych co nechcu zbytocne utracat na ubytovani, odporucam.

    Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

    Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac Modroocko
    inngrid Pozri príspevok
    Axojte,
    boli ste niekto v poslednej dobe ubytovaní v prahe?
    Ak ano dajte link na hotel - penzion nieco ako ste boli spokojný ako sa vam pacilo ako to bolo daleko od centra nejake info


    vdaka chcem referencie - chcem to darovat ako vylet takze to musi byt super vylet za super cenu))


    vdaka precitam si kazde info
    Nejako som z tvojho príspevku dosť dobre nevyrozumela, či chceš niečo lacnejšie, alebo niečo na super úrovni.

    Ja som bola v poslednej dobe ubytovaná v jednom **** hoteli v centre Prahy, raňajky sú v cene ubytovania, ale poviem ti, lacné to teda nebolo. Zato v tej izbe (a vlastne aj v kúpelni) by sa dalo cvičiť prostné.

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    Aj ked sa niekto pytal minuly rok, ale snad niekomu pomoze ...

    My v Prahe vzdy spime v hoteli Pohadka. Maju vlastne parkovanie, je to asi 5 minut peso od zastavky metra B Rajska zahrada a v centre sme metrom do 15 minut. Ubytko je velmi fajn, tiez majitel. Boli sme tam uz viackrat.
    Traja - dvaja dospeli a dieta - sme platili za izbu 2100 CZK s ranajkami.

    www.hotel-pohadka.cz

    astra je offline (nepripojený) astra

    astra
    my (dvaja dospelí a dve deti - 7, 15 ročné) sme boli v Prahe počas veľkej noci. Pozri http://www.pensionveronika.unas.cz/ skvelé ubytko, platili sme 1600 českých korún za 4-posteľovú izbu a noc. Na autobus asi 2 min. a hneď pri autob. zastávke metro.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.