Zavrieť

Porady

Hupka

Ahojte,

zdravím všetkých priaznivcov tejto stránky. Pracujem v ekonomike už 25 rokov. Niekedy v účtovníctve, niekedy sa venujem mzdám.

Nie som až taký nováčik, ale dlhý čas som tu nebola. Splnila som si totiž svoj sen a začala som sa venovať okrem účtovníctva - čo ma veľmi baví - aj písaniu a trošku aj prekladaniu z RJ. Preložila som niekoľko príbehov od amatérskych spisovateľov a okrem seba som urobila radosť aj malej hŕstke romantikov.

Vo voľnom čase sa venujem písaniu románov pre ženy a občas sa mi podarí zosmoliť aj nejaký veršík, alebo básničku. Viď "Balada o strome".

Presvedčila som vydavateľa a jeden môj román vyšiel knižne. Samozrejme, že je z "nášho" prostredia účtovníkov.

Inak som tomu človeku, ktorý vymyslel internet zaviazaná do smrti. Vďaka nemu som sa zoznámila s mnohými skvelými ľuďmi, medzi ktorých zaraďujem aj vás.

Ak by niekoho zaujímala moja tvorba, tak môžem zverejniť, ak admin súhlasí, adresu svojho webu. Mám tam svoju fotografiu,takže nie som tajomná neznáma.

Inak mi môžete písať na e-mail hupka@centrum.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    HUPKA64 Pozri príspevok
    Ahojte,

    zdravím všetkých priaznivcov tejto stránky. Pracujem v ekonomike už 25 rokov. Niekedy v účtovníctve, niekedy sa venujem mzdám.

    Nie som až taký nováčik, ale dlhý čas som tu nebola. Splnila som si totiž svoj sen a začala som sa venovať okrem účtovníctva - čo ma veľmi baví - aj písaniu a trošku aj prekladaniu z RJ. Preložila som niekoľko príbehov od amatérskych spisovateľov a okrem seba som urobila radosť aj malej hŕstke romantikov.

    Vo voľnom čase sa venujem písaniu románov pre ženy a občas sa mi podarí zosmoliť aj nejaký veršík, alebo básničku. Viď "Balada o strome".

    Presvedčila som vydavateľa a jeden môj román vyšiel knižne. Samozrejme, že je z "nášho" prostredia účtovníkov.

    Inak som tomu človeku, ktorý vymyslel internet zaviazaná do smrti. Vďaka nemu som sa zoznámila s mnohými skvelými ľuďmi, medzi ktorých zaraďujem aj vás.

    Ak by niekoho zaujímala moja tvorba, tak môžem zverejniť, ak admin súhlasí, adresu svojho webu. Mám tam svoju fotografiu,takže nie som tajomná neznáma.

    Inak mi môžete písať na e-mail hupka@centrum.sk
    Pamätám si, čítala som niektorý z Tvojich príbehov na internete, ale už si nepamätám presne. Nick som si zapamatala. Je prekvapivé, že si účtovníčka Rada si prečítam Tvoje ďalšie diela

    HUPKA64 je offline (nepripojený) HUPKA64

    Ľubka Hupka HUPKA64
    Ďakujem. Prečo prekvapivé? Účtovníčka som 25 rokov a spisovateľka len tri.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    HUPKA64 Pozri príspevok
    Ďakujem. Prečo prekvapivé? Účtovníčka som 25 rokov a spisovateľka len tri.
    Preto, lebo účtovníctvo dosť vyťažuje a že si si našla takúto peknú záľubu. Len to oceňujem, veľa inšpirácie na písanie prajem

    HUPKA64 je offline (nepripojený) HUPKA64

    Ľubka Hupka HUPKA64
    Je to pre mňa únik z reality. Ale ja som vždy chcela písať. A ešte zaujímavé je, že najviac sa mi darí písať, keď horia účtovné termíny, hlavne DP v marci.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    HUPKA64 Pozri príspevok
    Je to pre mňa únik z reality. Ale ja som vždy chcela písať. A ešte zaujímavé je, že najviac sa mi darí písať, keď horia účtovné termíny, hlavne DP v marci.
    Tak to je obdivuhodné, počas marca ešte písať knihy. Musím si nájsť čas a prečítať Tvoje výtvory na internete. Ešte máš tú stránku?

    HUPKA64 je offline (nepripojený) HUPKA64

    Ľubka Hupka HUPKA64
    Dovoľte, aby som Vám predstavila knižnú novinku na trhu. Môj prvý román, ktorý vyšiel knižne nájdete na adrese:

    http://www.librix.eu/sk/books/detail/roman-a-julia-326/


    Informácia je určená všetkým priaznivcom čítania bez ohľadu na vek a pohlavie.

    Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

    Fabiana
    HUPKA64 Pozri príspevok
    Ďakujem.
    Som rada, že som Baladu o strome mohla čítať medzi prvými v Krásnych fotografiách. Dúfam, že sa mi podarí dostať sa k tvojej knihe a čoskoro si ju prečítať. Držím palčeky v tvojej ďalšej tvorbe...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.