Zavrieť

Porady

Video z kamary

Prosím kto mi poradí , keď sa nahrá na kameru a zároveń napáli v kamere na dvd , ako spraviť stoho jeden súbor aby sa to dalo pozerať na DVD rekordére lebo mi to potom nejde a dá mi len jeden súbor na pozeranie a nie všetko. Ďakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Conan X Pozri príspevok
    Prosím kto mi poradí , keď sa nahrá na kameru a zároveń napáli v kamere na dvd , ako spraviť stoho jeden súbor aby sa to dalo pozerať na DVD rekordére lebo mi to potom nejde a dá mi len jeden súbor na pozeranie a nie všetko. Ďakujem za radu
    Trochu lepšie sformuluj otázku, pre mňa je dosť nejasná - nechápem presne z nej tvoj problém.

    Vo všeobecnosti však možno povedať, že je dôležité, v akom formáte tá kamera nahrá záznam na DVD (predpokladám, že v kamere máč mini DVD napaľovací disk - DVD-RW). Najpravdepodobnejšie to nahrá vo formáte DVD video, čo by malo bežne ísť prehrať na stolovom DVD prehrávači.

    Pozri si aj túto tému:

    http://www.porada.sk/t84422-movie-maker.html

    prípadne si vyhľadaj nejaké podobné na Porade, o konverzii videa už bolo veľa popísaného.

    http://www.porada.sk/t39488-prekonve...-nahravky.html

    http://www.porada.sk/t74678-konverto...ia-player.html

    Conan X je offline (nepripojený) Conan X

    Conan X
    Vieš ide oto ,že kamarát tie mini disky napálil na 2 dvd -ečka a chcem sních spraviť jedno dvd ale sú tam také súbory ktoré sa nedajú skopírovať na jedno dvd. Možno je nato nejaký program , neviem ? Nebolo by lepšie na pojiť kameru na PC a tak to stiahnuť a napáliť na jedno dvd ..Dík za radu

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Conan X Pozri príspevok
    Vieš ide oto ,že kamarát tie mini disky napálil na 2 dvd -ečka a chcem sních spraviť jedno dvd ale sú tam také súbory ktoré sa nedajú skopírovať na jedno dvd. Možno je nato nejaký program , neviem ? Nebolo by lepšie na pojiť kameru na PC a tak to stiahnuť a napáliť na jedno dvd ..Dík za radu
    Zase musím zopakovať, že je dôležité, v akom formáte sú tie záznamy na mini DVD disku nahraté. Pokiaľ ide o DVD video formát, ten sa nedá jednoducho kopírovaním zlúčiť z dvoch diskov na jeden. Treba na to nejaký videoeditor.

    Postup práce sa nedá popísať v jednom príspevku, naštuduj si na nete zopár odborných článkov, editovanie a napaľovanie videa je komplexnejšia problematika.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.