Zavrieť

Porady

Kde zistiť zdravotnú poisťovňu zamestnanca?

Ahojte! Stal sa mi kuriozny prípad. Zamestnankyňa nastúpila do pracovného pomeru a po odpracovaní 1 dňa PP aj ukončila. Nahlásila si VšZP. Tak som ju aj prihlásila a odviedla za ňu odvod za 1 deň. VšZP mi poslala späť prihlášku, že menovaná nie je jej poistencom od 1.4.1996. Telefonicky som na VšZP zistila, že od nich odchádzala do Vzájomnej ZP. Znovu telefonát a zistenie, že tam bola len do konca roka 1996. Písala som dotaz na úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, zatiaľ žiadna odpoveď. Ako postupovať ďalej, aby sa vec dala do poriadku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Gabi03 Pozri príspevok
    https://portal.udzs.sk/

    Tu si môžeš overiť, v ktorej poisťovni je vlastne zaevidovaný.
    Ďakujem aj ja, nevedela som o tomto portály, hneď som si overila všetkých pracovníkov.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Ďakujem aj ja, nevedela som o tomto portály, hneď som si overila všetkých pracovníkov.
    A ja som opisovala. Pred vyše rokom tu bol ten problém s tým svojvoľným prepoistením, tak som to tam našla.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    ZuzanaP Pozri príspevok
    Zadáš rodné číslo a vyberieš postupne poisťovne...dáš potvrď
    ani mne stránka nefunguje, nedá sa otvoriť

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pepa Pozri príspevok
    Funguje to
    Mne tam vypíše toto a neotvorím ju :

    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=730 border=0><!-- Main title --><TBODY><TR><TD id=shieldIconAlign vAlign=top align=left width=60 rowSpan=3>[IMG]res://ieframe.dll/red_shield_48.png[/IMG] </TD><TD id=mainTitleAlign vAlign=center align=left width=*>Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu.

    </TD></TR><TR><TD>

    </TD></TR><TR><!-- This row is for the the divider--><TD class=errorCodeAndDivider id=errorCodeAlign align=right>
    </TD></TR><!-- Error Body --><TR><TD></TD><TD>Certifikát zabezpečení předložený tímto webem nebyl vydán důvěryhodným certifikačním úřadem.

    Certifikát zabezpečení předložený tímto webem byl vydán pro adresu jiného webu.

    <NOSCRIPT id=securityCert1></NOSCRIPT>
    <ID id=securityCert2>Problémy s certifikátem zabezpečení by mohly ukazovat na pokus podvést vás nebo zachytávat data, která odešlete na server.</ID>


    </TD></TR><!-- Recommendation--><TR><TD> </TD><TD>Doporučujeme, abyste zavřeli tuto webovou stránku a nepokračovali na tento web.

    </TD></TR><!-- close webpage--><TR><TD> </TD><TD id=closeWebpageAlign vAlign=center align=left>[IMG]res://ieframe.dll/green_shield.png[/IMG]Tuto webovou stránku zavřete klepnutím sem.

    </TD></TR><!-- continue to site--><TR><TD> </TD><TD id=continueToSiteAlign vAlign=center align=left>[IMG]res://ieframe.dll/red_shield.png[/IMG]Pokračovat na tento web (nedoporučujeme)

    </TD></TR><!-- InfoBlock --><TR><TD id=infoBlockAlign vAlign=top align=right> </TD><TD id=moreInformationAlign vAlign=center align=left><TABLE><TBODY><TR><TD vAlign=top>[IMG]res://ieframe.dll/down.png[/IMG] </TD><TD vAlign=top>Další informace<NOSCRIPT></NOSCRIPT></TD></TR></TBODY></TABLE>

    <LI id=errorExpl1>Pokud jste tuto stránku zobrazili klepnutím na odkaz, zkontrolujte adresu webu v adresním řádku a přesvědčte se, zda se jedná o adresu, kterou jste očekávali. <LI id=errorExpl2>Při přechodu na web například s adresou https://example.com zkuste k adrese přidat předponu www, například https://www.example.com. <LI id=errorExpl3>Pokud se rozhodnete tuto chybu ignorovat a pokračovat, nezadávejte na tomto webu soukromé informace.
    Další informace zobrazíte v tématu týkajícím se chyb certifikátů v nápovědě k aplikaci Internet Explorer.

    </TD></TR></TBODY></TABLE>

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Je to rovnaké hlásenie, čo dáva na stránke drsr pri vyplňovaní DP. Majú starí certifikát, ktorý si neobnovili.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    smith Pozri príspevok
    Je to rovnaké hlásenie, čo dáva na stránke drsr pri vyplňovaní DP. Majú starí certifikát, ktorý si neobnovili.
    Ďakujem za info, DP som cez stránku drsr nevyplňovala. Spozornela som pri tretej poznámke, predsa sa tam zadáva rodné číslo ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.