Zavrieť

Porady

Chyba Pri Instalovani Noveho Hardvera

Zdravim dalsia chyba ked zapne pocitat vyskoci mi Nasiel sa novy hardver a taka tabulka. Potom kliknem instalovat software automaticky a dalsi...akonahle to kliknem tak mozem cakat do rana na to pretoze to ako keby nedokazalo najst...furt to hlaada taka lupa kruzi okolo obrazovky.

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    GumiDek Pozri príspevok
    Zdravim dalsia chyba ked zapne pocitat vyskoci mi Nasiel sa novy hardver a taka tabulka. Potom kliknem instalovat software automaticky a dalsi...akonahle to kliknem tak mozem cakat do rana na to pretoze to ako keby nedokazalo najst...furt to hlaada taka lupa kruzi okolo obrazovky.

    Noo, problém je zrejmý. PC nájde nový komponent a opýta sa ťa, či má nainštalovať ovládače. V prvom rade hľadá vo svojej predinštalovanej databáze, či náhodou nenájde ovládač k tomuto zariadeniu. To hľadnie môže byť dlhé.

    Pravdepodobne ale nemá k nemu ovládače, preto zamrzne pri hľadaní.

    Predpokladám, že k zariadeniu si dostal aj nejaké CD s ovládačmi, tak ak sa ťa systém opýta, či má inštalovať ovládače, daj to zrušiť a naištaluj ovládača z toho CD ručne.

    Ak nemáš CD, choď na stránku výrobcu a tam by mali byť dostupné ovládače - treba ich stiahnuť a nainštalovať ručne.

    GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

    GumiDek
    myslim ze v tom chyba nie je pretoze este pred tyzdnom ked sa ma to pytalo tak som to dal a naslo to v pohode.. nechapem preco to teraz nejde!?!?

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    GumiDek Pozri príspevok
    myslim ze v tom chyba nie je pretoze este pred tyzdnom ked sa ma to pytalo tak som to dal a naslo to v pohode.. nechapem preco to teraz nejde!?!?
    Tak načo to potom inštaluješ znovu?

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    GumiDek Pozri príspevok
    neviem proste mi to tu vyskakuje nechaapem tiez..
    Tak skús ten hardvér odobrať softvérovo (odinštalovať ovládače, ak sú) a aj harvérovo - vybrať ho z PC. Naštartovať PC bez neho, vypnúť PC, následne vložiť zariadenie a zapnúť PC, nech si ho načíta celé od začiatku. Neviem, či to pomôže, ale pred kladivoliečbou treba všetko skúsiť.

    Chyba Pri Instalovani Noveho Hardvera

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.