Zavrieť

Porady

dizajn interierov

Neviete mi poradiť, kde by som našla nejaké návrhy a nápady na upravenie predajne? Nejaký dizajn, farby.... Jednoducho zmenu vzhľadu predajne. Boli biele steny a nič viac. Chcela by som to oživiť. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    borka80 je offline (nepripojený) borka80

    borka80
    Skús steny oživiť nejakými zaujimavými obrazmi, resp. nálepkami na stenu, aby neboli steny len také fádne.

    ad-riana je offline (nepripojený) ad-riana

    ad-riana
    ludmila66 Pozri príspevok
    Neviete mi poradiť, kde by som našla nejaké návrhy a nápady na upravenie predajne? Nejaký dizajn, farby.... Jednoducho zmenu vzhľadu predajne. Boli biele steny a nič viac. Chcela by som to oživiť. Ďakujem
    Ahojko, rada by som Ti poradila, ale neviem o aku predajnu ide, ci ide o predaj tovaru, prevadzkovanie sluzby.. napis viac..
    A.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    kukni pre inšipiráciu sem:

    http://www.4image.sk/?lg=1&s=74

    celkom efektné je urobiť jednu stenu lazúrovacou technikou. Stačí kúpiť lazúrovaciu farbu (alebo aj nejakú metalickú, perlovú atď). nejaké hubky, valčeky, stierky atď. na kreatívne maľovanie v baumaxe a urobíte si to aj sami:
    http://www.sto.sk/evo/web/sto/43912_...a370ed0a9b4493

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.