Zavrieť

Porady

Ubytovanie Brela

Nemá niekto kontakt na ubytovanie v Brele? Tri rodiny (6 dospelí a 2 deti). Potrebovali by sme tri apartmány, s možnostou varenia. Niečo čisté, kludné a hlavne lacné.
Dakujem.
Marika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Dnes som sa vrátila z dovolenky v HR. Nielen v Brele, ale v Dalmácii vôbec nemáš problém s ubytovaním. Apartmány zoženieš aj u ľudí, ktorí tam postávajú a posedávajú pri ceste s tabuľkami APARTMANI - SOBE....

    AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

    AnikoAd
    Dakujem za odpoved,už tolko vypisujem priamo majitelom,ktorí sú na webe, každý ma obsadené. Potešila si ma. Dúfam,že si sa mala dobre a oddychla si si.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    AnikoAd Pozri príspevok
    Dakujem za odpoved,už tolko vypisujem priamo majitelom,ktorí sú na webe, každý ma obsadené. Potešila si ma. Dúfam,že si sa mala dobre a oddychla si si.
    Ďakujem AnikoAd, bolo super, ja chodievam takmer vždy na overené miesto, apartmány priamo pri vode a aj počasie vyšlo. Neviem, na akých stránkach hľadáš, v ktorej lokalite a v akej cenovej hladine, skús napísať viac. Popri ceste je tých čakajúcich ubytovateľov skutočne dosť, takisto napr. v Splite pri prístave čakajú s tými cedulečkami v ruke, ceny však neviem, takisto ani úroveň ubytovania a vzdialenosť od pláže. A ešte jedna rada: ak uvádzajú na tých stránkach vzdialenosť od mora, pamätaj na to, že MORE nerovná sa PLÁŽ. Myslím, že na toto sú Chorváti experti a dosť našich ľudí sa na tomto už nachytalo......

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    zalobaba Pozri príspevok
    Dnes som sa vrátila z dovolenky v HR. Nielen v Brele, ale v Dalmácii vôbec nemáš problém s ubytovaním. Apartmány zoženieš aj u ľudí, ktorí tam postávajú a posedávajú pri ceste s tabuľkami APARTMANI - SOBE....
    Ak prídete k takýmto ľuďom domov a na dome nemajú modrú tabuľku s posteľou a nápisom APARTMANI alebo SOBE, ubytovanie je riskantné. Videla som v chorvátskej TV reportáž o tom, že 50 hostí muselo ubytovacie zariadenie do 24 hodín opustiť, lebo boli ubytovaní práve u takého ubytovateľa. Ak totiž na dome nie je tabuľka, ubytováva bez povolenia a inšpektori sú veľmi prísni, po 24 hodinách takýto dom aj zapečatia.
    To, že mali zaplatené za ubytovanie na týždeň vopred, nezaujímalo nikoho.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Rozalka Pozri príspevok
    Ak prídete k takýmto ľuďom domov a na dome nemajú modrú tabuľku s posteľou a nápisom APARTMANI alebo SOBE, ubytovanie je riskantné. Videla som v chorvátskej TV reportáž o tom, že 50 hostí muselo ubytovacie zariadenie do 24 hodín opustiť, lebo boli ubytovaní práve u takého ubytovateľa. Ak totiž na dome nie je tabuľka, ubytováva bez povolenia a inšpektori sú veľmi prísni, po 24 hodinách takýto dom aj zapečatia.
    To, že mali zaplatené za ubytovanie na týždeň vopred, nezaujímalo nikoho.
    Myslím, že v HR nie je jazyková bariéra, treba zájsť v príslušnej lokalite do turistickej a ubytovacej agentúry, prihlásiť sa na pobyt a zaplatiť pár drobných. V prípade ak ubytovateľ nie je registrovaný, rýchlo na to prídeš práve tam......
    Naposledy upravil zalobaba : 20.07.08 at 18:23 Dôvod: preklep

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Uroven poskytnuteho ubytovania cakajucimi pri ceste je horsia ako u tych ktori svoje ubytovanie ponukaju cez internet, resp. cez agentury. Ale väcsinou s privretym okom postacuje.

    AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

    AnikoAd
    Najradšej by som bola priamo v Brele,hladala som priamo www.brela.hr , aj na www.ubytovanívchorvatsku.cz.Vlani sme boli na Krku v Baške,cez ich ubyt.agenturu sme našli super bývanie, no to bolo začiatkom septembra.Teraz chceme íst od 09.08. zato mám obavy.

    Ivula je offline (nepripojený) Ivula

    Ivula
    Dobrý deň, my sme mali objednané ubytko priamo pri mori, bol to ap. 2+3 a pár metrov ďalej ap. 3. Avšak sme to museli odvolať, nakoľko som zostala na rizikovom. Ak by ste chceli kontakt, pošlem možno by to ešte /v termíne od 2.8.-9.8./ mali voľné. Na osobu to vychádza 20,- Eur. Objednávali sme to ešte v januári, a v marci sme pre známych mali problém tam už ubytko zohnať

    hankaa je offline (nepripojený) hankaa

    hankaa
    my sme sa 15.7.08 vratili z Brely ubytovanie bolo dobre,kuchynka,wc,sprcha asi 60m od mora,124 schodov ale v pohode sa to da zvladnut 50eur na tri osoby na noc,z terasy vidiet more,prijemny majitel, villa Zlata tel.+38521618692 ahoj anicka

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    hankaa Pozri príspevok
    my sme sa 15.7.08 vratili z Brely ubytovanie bolo dobre,kuchynka,wc,sprcha asi 60m od mora,124 schodov ale v pohode sa to da zvladnut 50eur na tri osoby na noc,z terasy vidiet more,prijemny majitel, villa Zlata tel.+38521618692 ahoj anicka
    Môj názor: 50,- Euro 60 m od mora je veľa. za 50,- Euro bývam už niekoľko rokov priamo na pláži.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.