Zavrieť

Porady

štatistika

Dobrý, prosím si radu ohľadne vypĺňania výkazu na štatistický úrad.
Neviem si rady, sme MO, a máme výkaz typ P 13-04, konkrétne modul 545 - aktíva, pasíva. Ak tu niekto vie o čom píšem a ma chuť mi pomôcť, prosím urob tak..... dííííki
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ala13 je offline (nepripojený) ala13

    pehy na nose ala13
    ahoj, asi neskoro, dufam, ze to uz mas, ale predsa. mne tato tabulka problemy nerobila. takze ak mas otazku, pytaj sa. ale ta druha s vynosmi ano. co si dala do riadku PRODUKCIA?

    ala13 je offline (nepripojený) ala13

    pehy na nose ala13
    PROSIM, nikto neviete co dat do produkcie? dali mi to bez poznamok ci pokynov. vobec netusim, co tam dat, asi nieco medzi vynosmi a trzbami, ale neviem kolko. je aspon nieco na www stranke stat.uradu?

    ala13 je offline (nepripojený) ala13

    pehy na nose ala13
    Produkcia (r. 2) - zahŕňa tržby za predaj vlastných výrobkov a služieb (účet 601 a 602), tržby za predaj tovaru (účet 604) znížené o náklady na predaný tovar (účet 504), zmenu stavu vnútroorganizačných zásob vlastnej výroby (účty účtovej skupiny 61) a aktivácia materiálu, tovaru a služieb (účet 621 a 622), ako aj aktivácia dlhodobého nehmotného a hmotného majetku (účet 623 a 624),
    produkcia = účet 601 + účet 602 + účet 604 - účet 504 + účt. skupina 61 + účt. skupina 62.

    tinulli je offline (nepripojený) tinulli

    tinulli
    Tak ako si to zvládla? Mne volali zo ŠÚ, že som to vyplnila zle! No keď som tam 3x volala, tak veľká ochota pomôcť mi nebola...:-( Uvidím, ako to budem zase vypĺňať v októbri.... môžeš sa ozvať potom, snáď si nejakko poradíme.... pa zatiaľ.

    ala13 je offline (nepripojený) ala13

    pehy na nose ala13
    zatial mi nevolali, ale v oktobri na teba myslim. dokedy to treba? do 12? no super.

    tinulli je offline (nepripojený) tinulli

    tinulli
    Nooo, to bude dost sibenicny termin, dufam, ze tento stvrtrok to zvladnem uz lepsie.... tak zatial pa a v oktobri dopo...:-))

    tinulli je offline (nepripojený) tinulli

    tinulli
    Ahoj Ala, no tak tento stvrtrok to bolo fakt lahsie....:-) a ako si to zvladla ty? asi tiez dobre..... tak drzim palce v januari.....papa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.