Zavrieť

Porady

Hygienické normy

Chcem zacat podnikat v oblasti potravinarstva, ale mam problem sa na internete zorientovat a najst prislusne hygienicke normy, podla ktorych by som sa mala dalej riadit. Vedel by mi niekto poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kristína je offline (nepripojený) Kristína

    Kristína
    Skús pozrieť zákon 152/1995 Z. z. v znení neskorších predpisov.
    Ale ja by som si ešte pozrela webovú stránku príslušného regionálneho úradu verejného zdravotníctva. Majú tam uvedené rôzne legislatívne predpisy, aspoň ten náš ich uvádza.

    Bejka74 je offline (nepripojený) Bejka74

    Bejka74
    Prosim uploadnite mi sem nejake normy alebo zakony alebo ja neviem čo, podla ktorych by som sa mohla riadiť a začať stavať priestory pre prevádzku potravinárskej výroby a aj podľa čoho by som ju mala dalej riadiť. vyzera to hrozne,ale neviem si dalej rady, ako začať a už vobec nie ako pokračovať,aby to bolo s v sulade s hygienickymi normami.

    pracovisko je offline (nepripojený) pracovisko

    pracovisko
    Určite Potravinový kodex SR, ďalej základný zákon č. 355/2007 o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a novelizovaný zákonom č. 140/2008., Vyhláška MZ SR č. 533/2007 o podrobnostiach o požiadavkách na zariadenia spoločného stravovania., nariadenie vlády SR č. 391/2006 o minimálnych bezpečnostných a zdravotných požiadavkách na pracovisko.

    Bejka74 Pozri príspevok
    Prosim uploadnite mi sem nejake normy alebo zakony alebo ja neviem čo, podla ktorych by som sa mohla riadiť a začať stavať priestory pre prevádzku potravinárskej výroby a aj podľa čoho by som ju mala dalej riadiť. vyzera to hrozne,ale neviem si dalej rady, ako začať a už vobec nie ako pokračovať,aby to bolo s v sulade s hygienickymi normami.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Všetky zákony, ktoré Ti napíslo pracovisko nájdeš na stránke www.zbierka.sk, odkiaľ ich môžeš uložiť aj do PC, natlačiť, sú verejne prístupné.
    Normy ohľadom prevádzky nájdeš na stránke www.sutn.sk, ktoré ale sú len predajné.

    Inak Ti v príspevku č.2 celkom pekne pripravila Marína-Eva témy k problému.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Na tie texty, ktoré som ti napísala v prísp. č. 2 sa postav kurzorom a klikni na myške ľavým tlačítkom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.