Zavrieť

Porady

Dovolenka "doma"

Ahojte, dost sa tu riesia dovolenky v zahranici. Co takto sa podelit, kde ste boli na dovolenke na Slovensku, co a kde sa Vam pacilo, co by ste chceli odporucit inym ludom... Tak sem s Vasimi napadmi s typmi
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Mňa láka toto:
http://www.bobiranc.sk/
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Júl 2008 -Demänovská dolina - Jasná
Fotto z Chopku , úžas ....
Naposledy upravil Zita5 : 22.07.08 at 10:02
DSC00080.jpg  
DSC00081.jpg  
DSC00082.jpg  
DSC00083.jpg  
DSC00084.jpg  

DSC00085.jpg  
DSC00093.jpg  
DSC00097.jpg  
DSC00112.jpg  
DSC00121.jpg  

DSC00148.jpg  
DSC00161.jpg  
DSC00166.jpg  
DSC00175.jpg  
DSC00181.jpg  

DSC00206.jpg  
DSC00231.jpg  
1/1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pre rodinku s detičkami v rámci dovolenky - zábava po celý deň , super ....
Odporúčam WESTERN CITY -Liptovský Mikuláš. Veľa zábavy pre deti a nie len pre deti ....

P.S. Pokračovanie na budúce ....
DSC00454.jpg  
DSC00455.jpg  
DSC00456.jpg  
DSC00457.jpg  
DSC00477.jpg  

DSC00479.jpg  
DSC00488.jpg  
DSC00513.jpg  
DSC00515.jpg  
DSC00541.jpg  

DSC00554.jpg  
DSC00561.jpg  
DSC00579.jpg  
DSC00580.jpg  
DSC00587.jpg  

DSC00590.jpg  
DSC00600.jpg  
DSC00638.jpg  
1/1
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Pár dní som teraz trávila vo Vysokých Tatrách. Krásne ako vždy, len stále drahšie...
T1.JPG  
T2.JPG  
T3.JPG  
T4.JPG  
T5.JPG  

1/1
0 0
Marsyl Marsyl

Marsyl je offline (nepripojený) Marsyl

Pekne bolo aj v Liptovskom Jáne. My sme boli pred dvoma rokmi ubytovaní v hoteli Ďumbier. Je tam termálne kupko - pre deti super. Dajú sa tam robiť výlety na Chopok, do Demänovskej jaskyne, na Pieniny,... Ideme tam aj teraz v sobotu, dúfam, že nám nebude pršať.
0 0
HankaH HankaH

HankaH je offline (nepripojený) HankaH

V sobotu sme sa vrátili z Vrátnej doliny. Skvelé možnosti na turistiku, pohľad z vrcholu fatranského Kriváňa je jednoducho úžasný. Milujem tie výhľady.
A ešte jeden môj postreh - snáď 80% turistov boli Češi. Čím to je, že ich tie naše hory priťahujú viac, ako nás Slovákov?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
[quote=HankaH;779909]V sobotu sme sa vrátili z Vrátnej doliny. Skvelé možnosti na turistiku, pohľad z vrcholu fatranského Kriváňa je jednoducho úžasný. Milujem tie výhľady.
A ešte jeden môj postreh - snáď 80% turistov boli Češi. Čím to je, že ich tie naše hory priťahujú viac, ako nás Slovákov?[/quote]

Pridám aj môj postreh z tohtoročnej dovolenky v Tatrách :

70% Poľsko
20 % CZ
10% Slovákov
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Pridám aj môj postreh z tohtoročnej dovolenky v Tatrách :

70% Poľsko
20 % CZ
10% Slovákov
Jedno tušenie mám. Asi tie ceny, ktoré sú postavené pre tých 90% zahraničných turistov.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Ja by som odporúčala či už v zime ale aj v lete: http://www.liptovskydvor.sk/
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
my sme boli minulý týždeň na chate v lehote pod vtáčnikom cez limba.com. boli sme veľmi spokojní. síce sme varili sami, ale bolo supr. vlastne nám vyváral každý deň moj zaťko/ pečená klobása, na grile, guláš, kurča na grile,pečené zemiačky.... /hmm ňňňammm, ňňňňammm. to bola tučnovacia dovolenka
pekná , veľká chata , krásna príroda.
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Pre rodinku s detičkami v rámci dovolenky - zábava po celý deň , super ....
Odporúčam WESTERN CITY -Liptovský Mikuláš. Veľa zábavy pre deti a nie len pre deti ....

P.S. Pokračovanie na budúce ....
Boli sme tam minulý rok s vnúčencami - no nevedeli si to vynachváliť....
Páčilo sa to aj nám, boli sme tam celý deň
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
smith Pozri príspevok
Jedno tušenie mám. Asi tie ceny, ktoré sú postavené pre tých 90% zahraničných turistov.
No tie ceny sú strašidelné , bolo nás 10 a jedno dieťa . Varili sme si na chalupe , ale len tak pripomeniem nejaké tie ceny :

Pečená klobása 500 Sk / 1kg
Varené párky 350 Sk/ 1 kg
Varená kukurica 45 Sk/ 1 ks
Tatranka 18 Sk/ 1 ks

Parkovné od 160 až po 300 Sk
Vstupné :
- jaskyňa 290 Sk
- fotenie 300 Sk
- kamera 1 500 Sk
- lanovka 290 Sk

Vstupné na kúpalisko
TATRALANDIA 590 Sk
Western City 290 Sk

Plavba výletnou loďou po Liptovskej Mare - to je ešte ako tak:
110 Sk

Ja do zahraničia nechodím , my sme verní len Slovensku , neviem to porovnať so zahraničím .
Ale bolo fajn , super a dalo sa to zvládnuť , len tam chýbali naši domáci . Niekedy som mala pocit na parkovisku , že som v Poľsku .
0 0
HankaH HankaH

HankaH je offline (nepripojený) HankaH

Krásny a možno trochu finančne dostupnejší je kraj v okolí Banskej Štiavnice. Historické mesto, kultúrne pamiatky, zaujímavé múzeá - napr. banské je pre deti veľmi atraktívne, krásne okolie, pomerne nenáročné turistické chodníky, Sitno, Počúvado, Sv.Anton...
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Kedze som zo ZV, tak ked je pekne pocasie cez vikendy sme stale v BS na jazerych - Richnava a vecer na Pocuvadlo, kde sa v sobotu pecie vyborne prasiatko a hrava nejaka kapelka. Tusim sa menia.. Koncom augusta chceme ist na tyzden do Slovenskeho raja, tak zacinam s hladanim ubytovania a tras na vylety. Len asi psa tam brat nebudeme moct, ti rebriky by nezvladol :-(
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
dalid Pozri príspevok
Kedze som zo ZV, tak ked je pekne pocasie cez vikendy sme stale v BS na jazerych - Richnava a vecer na Pocuvadlo, kde sa v sobotu pecie vyborne prasiatko a hrava nejaka kapelka. Tusim sa menia.. Koncom augusta chceme ist na tyzden do Slovenskeho raja, tak zacinam s hladanim ubytovania a tras na vylety. Len asi psa tam brat nebudeme moct, ti rebriky by nezvladol :-(
Slovenský raj je krásny - odporúčam okrem iného absolvovať aj Prielom Hornádu .
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
dalid Pozri príspevok
Len asi psa tam brat nebudeme moct, ti rebriky by nezvladol :-(
Ak peso rozmerovo nie je menšie teľa, tak sa zmestí aj do baťohu, a môže absolvovať aj on tie túry.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 22.07.08 at 12:07
0 0
HankaH HankaH

HankaH je offline (nepripojený) HankaH

Zita5 Pozri príspevok
Slovenský raj je krásny - odporúčam okrem iného absolvovať aj Prielom Hornádu .
Tak Slovenský raj je aj môj - zatiaľ - nesplnený sen. Len musíme počkať, pokiaľ deti trochu podrastú, aby zvládli aj tie rebríky. Zatiaľ vyberáme dovolenky podľa ich veku a fyzických možností.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

A čo tak troška turistiky v Tatrách? Rysy - celou trasou majú prekrásne výhľady. Absolvujem ich skoro každý rok. A na chate dobrá polievka a ide sa ďalej.
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

mňa veľmi láka western program na túto sobotu 26.7.08 v okolí Trenčianskych Teplíc
v prílohe
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ja sa už teším na budúce dovolenky v Banskej Štiavnici na chalupe, ktorú snáď do ďaľšieho leta konečne doprerábame.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať