Zavrieť

Porady

Rekonštrukcie žačiatok

Ahoj, chcel by som si založiť firmu ktorá by ponúkala rekonštrukcie domov/panelakov ... (šlo by o dlaždenie, zatepľovanie, výmena okien a pod.)
Som však uplný začiatokčník a neviem čo ktomu potrebujem .
1. Firma musí byť s.r.o alebo stačí živnosť?
2. ak stačí živnosť musím zamestnávať niekoho so zameraním murár, aby to mohol robiť (ide o to že "moji pracovnici" nie su vyškolený, ale svoju prácu odvadzaju perfektne, popripade kde by som ich mohol vyškoliť a čo by to približne stálo/ alebo dalo by sa to robiť bez toho?)
3. Ak už mám záujemcu. Musím vybaviť stavebné povolenie ja, alebo to robí majiteľ? A čo okrem stavebného povolenia potrebujem? Stavbi vedúceho?
4. Akú formu reklamy by som mal zvoliť ? (roznášať letáky, či miestne noviny?) - nemám veľké zdroje na reklamu :-(

Možno sa vám otazký zdajú až priliš jednoduché, ale ešte raz pripomínam začínam od nuly každu radu s radosťou príjmem. Popripade nie je tu niekto kto ty už všetkym prešiel?
Ďakujem vopred za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Rekonštrukcie žačiatok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.