Zavrieť

Porady

Preukaz europskeho zdravotneho poistenia

Zdravim,
chcel by som pre syna preukaz europskeho zdravotneho poistenia (od VŠZP). Ma 15 rokov a neviem ci mam byt pri podavani ziadosti a pri preberani s nim na pobocke, alebo staci ked podpisem doma vytlaceny formular. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Aluš je offline (nepripojený) Aluš

    Aluš
    Ja som tiež podávala žiadost pre syna -16-ročný.Žiadost som vyplnila cez internet ale pre preukaz si musíme príst osobne na pobočku s dokladom totožnosti.

    leti je offline (nepripojený) leti

    leti
    Ja som si vyplnila žiadosť ,ktorá je na stránke VZP a poslala doporučene.Vtedy ho môžu poslať domov.Pri žiadosti odklikanej na internete si treba ísť pre preukaz na pobočku.

    Aluš je offline (nepripojený) Aluš

    Aluš
    Dnes som sa zastavila na pobočke VZP a preukaz som už mala hotový, keď som podpisovala papiere tak tam bol dátum vyhotovenia 1.8.08, /žiadost som si podávala 21.7.08 cez internet/ čiže za 10 dní to bolo vyhotovené. Preukaz mi dali aj pre syna, len som to podpísala.

    Preukaz europskeho zdravotneho poistenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.