Zavrieť

Porady

zamrza mi PC

Casto sa mi stane ze mi zrazu uplne zamrzne pocitac. Je to iba kvoli tomu ze mam malo RAMky (512MB) alebo je to nieco ine?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Tak na toto sa naozaj nedá odpovedať ...... to je rovnaká otázka ako "Občas mi prestane fungovať auto - je to iba preto, lebo mám málo benzínu alebo je v tom aj niečo iné ?".

    Na to potrebujeme ďaleko viac info - aký máš WIN, aký procesor, aké programy sú spustené ..... a pod.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    carribean Pozri príspevok
    Casto sa mi stane ze mi zrazu uplne zamrzne pocitac. Je to iba kvoli tomu ze mam malo RAMky (512MB) alebo je to nieco ine?
    A tiež, čo je to často? Pokiaľ zamrzne 2-3x do týždňa (pri používaní 8 hodín denne), nie je to nič nezvyčajné. Ak by ti zamŕzal každú hodinu, to by som považoval za "často".

    V kapacite RAM to na 95% nebude, pre Win XP postačuje 512 MB RAM. Ale záleží, aké aplikácie používaš, či náročné na pamäť, či hraješ hry a pod.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Mam podozrenie na nevypnute "indexovanie" disku, ktore sa v operacnych systemoch od jednej nemenovanej "oknovej" firmy zvykne prejavit "stuhnutim" vsetkeho az na niekolko minut vo velmi pravidelnych intervaloch.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    carribean Pozri príspevok
    Casto sa mi stane ze mi zrazu uplne zamrzne pocitac. Je to iba kvoli tomu ze mam malo RAMky (512MB) alebo je to nieco ine?
    A ako ti to zamrzne, ze musis urobit tvrdy restart, alebo ti to na chvilu stuhne a po chvili ti to ide dalej ? Fakt malo info, my to od teba nebudeme tahat ako z chlpatej deky, daj viac info o stroji, OS, spustenych aplikaciach .....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.