Zavrieť

Porady

adobe nepracuje

zdravim, chcem vas poprosit o pomoc. totiz akosi mi prestal pracovat adobe reader ver.8.1, vobec mi neotvara PDF subory. horsie ja ze ho neviem ani odinstalovat pise"subor alebo adresar je necitatelny alebo poskodeny" ak sa o to cez pridanie/odstranenie programov pise"Pri pouzivani trasformacii sa vyskytla chyba. overte platnost zadanych transformacnych ciest." nechapem, akoby tam nebol.pls help
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Skus ho odstranit hrubou silou (vymazat s programy files) ak nepojde, tak zrejme je jeho sucast spustena ako sluzba, musis v ovladacom panely ist do do nastroje pre spravu a sluzby, tam ho skus vyhladat a vypnut ho. Potom ho skus vymazat. Neviem ci ti to pomoze (ja nemam adobe, pouzivam foxit reader) ale za pokus to stoji

    ranko je offline (nepripojený) ranko

    ranko
    z program files sa neda odstranit, dokonca po najazde mysitkom na zlozku sa tvari ako prazdna. v nastrojoch na spravu sa nenachadza. ale dik. skusal som aj cez avenger ale asi ho neviem dobre pouzivat"zadat cestu"

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Tak si daj zobrazit aj skryte a systemove subory a potom sa pozri do adresara kde mas adobe v programy files

    ranko je offline (nepripojený) ranko

    ranko
    no neviem, stale vyhadzuje hlasky typu poskodene data alebo zo zdrojoveho kodu sa neda citat, idem este preskenovat antivirom, sa mi to neak nezda.. zatim

    ranko je offline (nepripojený) ranko

    ranko
    hm, bude to asi horsie nod mi vobec nepreskenoval particie D\ a E\ odbil ich ako "chyba pri otvarani (odmietnuty pristup) asi nieco v systeme,dalej mi oznacuje chybovu zlozku odkazuje na chkdsk, tak idem otravovat na odbornejsiu stranku. dik zatim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.