Zavrieť

Porady

Pracovná náplň mzdárky

Dobrý deň ! Chcem Vás poprosiť, či nemá niekto vypracovanú pracovnú náplň pre mzdárku-personalistku-účtovníčku-fakturantku-sekretárku a upratovačku,
čiže dievča pre "všetko".
Veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    V rozprávke o Popoluške bola taká "milá" veta z úst macochy : " A prv ako skončíš svoje zvyčajné povinnosti, umy okná !"

    Olinka1 je offline (nepripojený) Olinka1

    Olinka1
    Asi toto platí aj pre mňa, lenže zamestnávateľ chce, aby som si spravila pre seba náplň práce a aby som nevynechala nič. Inak je veľmi fajn, len práve takú dobrú dušu potreboval do svojej malej firmy ako som ja. Ináč máme 25 zamestnancov.

    nelly1810 je offline (nepripojený) nelly1810

    nelly1810
    tak,to tam doslova napiš všetko čo máš v náplni práce a netráp sa,a hlavne pomaličky tlač na toho milého zamestnávateľa ohľadom platu keď už máš toľko toho,veď on ešte pri tebe ušetrí tak sa nedaj a nepretrhni sa a ak sa mu nebude niečo páčiť len mu jemne naznač čo všetko preňho robíš.držím palce

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Olinka1 Pozri príspevok
    Asi toto platí aj pre mňa, lenže zamestnávateľ chce, aby som si spravila pre seba náplň práce a aby som nevynechala nič. Inak je veľmi fajn, len práve takú dobrú dušu potreboval do svojej malej firmy ako som ja. Ináč máme 25 zamestnancov.
    A nezabudni, že v "malej firme" s 25-timi zamestnancami budeš aj vrátnička, informátorka a proviantní - však treba zabezpečiť aj stravu /ak pôjdeš do banky treba dokúpiť rohlíky a vlašák pre tých, čo nemajú obed a potom po nich kuchynku umyť/.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Kazu Pozri príspevok
    A nezabudni, že v "malej firme" s 25-timi zamestnancami budeš aj vrátnička, informátorka a proviantní - však treba zabezpečiť aj stravu /ak pôjdeš do banky treba dokúpiť rohlíky a vlašák pre tých, čo nemajú obed a potom po nich kuchynku umyť/.
    Dovoľujem si pripomenúť, že len toto si z Teba urobia vo firme, čo im dovolíš. Ak ich naučíš, tak áno. A nakoniec zistíš, že Ti neostáva čas na Tvoju hlavnú činosť.

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    Kazu Pozri príspevok
    A nezabudni, že v "malej firme" s 25-timi zamestnancami budeš aj vrátnička, informátorka a proviantní - však treba zabezpečiť aj stravu /ak pôjdeš do banky treba dokúpiť rohlíky a vlašák pre tých, čo nemajú obed a potom po nich kuchynku umyť/.

    Hovoríte o mne?

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    - modul AM: - zakladanie kariet DHM + vykonávanie zmien; <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o:p></o:p>
    - účtovanie DHM, DNM a ostatného majetku; <o:p></o:p>
    - vyradenie DHM; <o:p></o:p>
    - odpisy DHM a DNM; <o:p></o:p>
    - tlač zostáv majetku; <o:p></o:p>
    - modul FI : - účtovanie pokladne <o:p></o:p>
    Všetky vyššie uvedené činnosti bude zamestnanec vykonávať pre spoločnosť XY.<o:p></o:p>
    <o:p></o:p>- vedenie účtovníctva spoločnosti XY
    - implementácia IAS/IFRS do účtovníctva klientov<o:p></o:p>
    - spracovávanie uzávierkových operácií a analýz podľa príkazu nadriadeného pracovníka<o:p></o:p>
    - zostavenie účtovných závierok klientov<o:p></o:p>
    - mesačné výkazníctvo klientov podľa pokynov nadriadeného pracovníka<o:p></o:p>
    - vykonávanie priebežného interného auditu účtovníctva klientov spoločnosti podľa schváleného plánu <o:p></o:p>
    - ostatné práce podľa príkazov nadriadeného pracovníka.
    - spracovanie mzdovej evidencie, tlač výkazov

    Olinka1 je offline (nepripojený) Olinka1

    Olinka1
    Ďakujem, že so mnou súcítite a predstavte si, že to robím za 15.000 Sk. Ďakujem Braňovi, zhruba toto som potrebovala

    Pracovná náplň mzdárky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.