Zavrieť

Porady

zacat budovat vl. firmu

dobry den mam 19 rokov a nedavno som uspesne skoncil strednu skolu, chcel by som zacat budovat vlastnu firmu. chcel by som nejaku konkretnu radu ako zacat,moj otec sa venuje predaju alkoholu a nealka, ja by som sa chcel pustit napr do vyroby niecoho. Kapital by sa nasiel.
ak by mal niekto zaujem rozbehnut nieco mensie vacsie velke ponukam spolupracu som z hlohovca okres trnava,mam priestory ktore niesu v zastavanej oblasti .Inzinierske siete samozrejme tam su.objekt je plne zabezpeceny sbs,,.

nejde mi hned o nadviazanie kontaktu chcel by som len poradit pretoze som mlady a neskuseny no cim skorej sa do toho pustim tym lepsie lebo cas su prachy.
poslem emailom fotky spominanych priestorov /byvala mestska kotolna/.
dakujem za kazdu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    imghosting.eu/uploaded31/a_58.jpg

    imghosting.eu/view.php?img=b_31.jpg

    mozte si pozriet ideovy navrh,,pre porovnanie velkosti su tam parkovacie miesta
    Mám otázku ake povinnosti mi vyplývajú ak moj byt by bol sídlom spoločnosti ak by som nebola konateľom spoločnosti

    rmozolik je offline (nepripojený) rmozolik

    Konstrukter, majitel firmy KORIMO, s.r.o. ...viac rmozolik
    Zdravim, vieme sa porozpravat o spolupraci? Ja uz nieco riesim, ak je zaujem, mozete pokracovat so mnou na mojej firme. Poslite mi cislo a email na VAs, spojime sa a prejdeme si moznosti.
    kopretinka vážne si myslíš,že od 26.7.2008 čaká na teba?
    rmozolik aha, ani som si nevsimol ten stary datum. pravdu mate. to uz nie je treba riesit, diky za info.

    zacat budovat vl. firmu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.