Zavrieť

Porady

kde mám poštu?

Mňa by zaujímalo, kde ostane visieť mail, ak som za proxy serverom, niekto mi pošle mail a vôbec mi nepríde:-(..niekto si ho číta a pozerá?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Ak je server preťažený, tak čaká vo fronte. Občas sa to stáva, že email dorazí neikedy až po hodinách ( a niekedy nedorazí vôbec), teda niekde na mailserveroch ...

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    Ono je to len v prípade ak mail obsahuje prílohy, ak len text tak príde okamžite..nie je teda možné aby bol preťažený...

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Nie z dôvodu jedného emailu. Ak na mailový server príde naraz niekoľko 1000 emailov, tak mailserver ich nestíha smerovať ďalej. Mne sa to stalo asi 2x tento rok, keď server bol preťažený tak, že niekoľo dní meškala pošta. Môže to byť zapríčinené viacerými dôvodmi. Naviac ... email sa dá aj odsledovať ako a cez aké servery vlastne preblieha. Stačí aby jeden z nich mal určité meškanie.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    Ja myslím, že to nesúvisí s tým počtom, lebo obyčajny text prejde hneď, ale prílohy nejak kontrolujú a také maily automaticky blokujú, hm?

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Kto je prevádzkovateľ mailservera? (služby)?

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...už je to vyriešené, ono totiž prílohy väčšie ako 1MB vôbec nepúšťa, je to nastavené kapacitne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.