Zavrieť

Porady

No mňa porazí.

Čaute poraďáci,dnes som čítal n.čas,o prevoze R.Žitného do Kováčovej,že vraj prominentný pacient.To akože na Slovensku čo dokázal,nechápem rebríček hodnôt,podľa čoho,že je v markíze,je to chruňo,a takých behá po našich cestách veľa,môj názor,nech neublížia ľuďom,a nech sa sami vyhlušia.Tolko starosti z jeho liečbou,prajem si,aby šiel tam,kde bude mať čas rozmýšľať nad sebov,a bude oň postarané,strava a pár metrov štvorcových.Nech sa vráti do reality.Neni pánboh.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

fachman Pozri príspevok
Čaute poraďáci,dnes som čítal n.čas,o prevoze R.Žitného do Kováčovej,že vraj prominentný pacient.To akože na Slovensku čo dokázal,nechápem rebríček hodnôt,podľa čoho,že je v markíze,je to chruňo,a takých behá po našich cestách veľa,môj názor,nech neublížia ľuďom,a nech sa sami vyhlušia.Tolko starosti z jeho liečbou,prajem si,aby šiel tam,kde bude mať čas rozmýšľať nad sebov,a bude oň postarané,strava a pár metrov štvorcových.Nech sa vráti do reality.Neni pánboh.
Ani Ty aby si ho súdil.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

fachman Pozri príspevok
Čaute poraďáci,dnes som čítal n.čas,o prevoze R.Žitného do Kováčovej,že vraj prominentný pacient.To akože na Slovensku čo dokázal,nechápem rebríček hodnôt,podľa čoho,že je v markíze,je to chruňo,a takých behá po našich cestách veľa,môj názor,nech neublížia ľuďom,a nech sa sami vyhlušia.Tolko starosti z jeho liečbou,prajem si,aby šiel tam,kde bude mať čas rozmýšľať nad sebov,a bude oň postarané,strava a pár metrov štvorcových.Nech sa vráti do reality.Neni pánboh.
Čo sa čuduješ? Podľa bulváru je prominentné všetko čo zvýši predajnosť plátku.
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
už tu máme takúto tému...
http://www.porada.sk/t85612-p19-zitn...tml#post785300
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Nerozumiem teda, prečo kupuješ tento bulvárny denník a potom sa sťažuješ, že Ťa porazí....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Najlepšie na tom je že na Slovensku je celebritou aj obyčajný čítač správ! cha cha...
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Veď je uhorková sezóna. Exprimátor Žiliny je asi na dovolenke..ani LenOn dávno nič nepovedal verejne. Tak si treba nájsť inde tému. Keby sa nestala tá nehoda - neviem o čom by sa písalo už asi mesiac. Sem-tam pre pobavenie zablúdim na portál denníka zvaných "new time" zopár článkov je naozaj super. Toť jeden z posledných ako odfotili Braňa Ondruša, ako nesie 2vrecia gilovacieho uhlia a nad článkom veľký titulok "Ondruš na nákupe"...a veľa ďalších. Ja sa nad tými článkami nerozčuľujem...no nie je to zábavné?
0 0
JankaV. JankaV.

JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

Pozri sa, to čo sa mu stalo s tým sa už nič nedá robiť, ale aj on je len človek. A stať sa to môže každému. Tak fakt ho nemáš právo súdiť a riešiť jeho liečbu. Keby sa o tom toľko nepísalo tak to ľudia toľko neriešia. A už by mu mohli dať pokoj.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
JankaV. Pozri príspevok
Pozri sa, to čo sa mu stalo s tým sa už nič nedá robiť, ale aj on je len človek. A stať sa to môže každému. Tak fakt ho nemáš právo súdiť a riešiť jeho liečbu. Keby sa o tom toľko nepísalo tak to ľudia toľko neriešia. A už by mu mohli dať pokoj.
Tak každému jak každému , ja nejazdím 150-180 km/hod po cestách II. triedy a ešte pri tom možno aj telefonujem , tak že mne sa to určite nestane /a mám AUDI 3,0 TDI/Tak že ak sa dokáže že ešte aj telefonoval/ tá rýchlosť podľa toho ako vyzeralo AUDI po nehode taká musela byť/ mal by dostať hornú hranicu trestu.
Naposledy upravil pivko : 29.07.08 at 18:54
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
pivko Pozri príspevok
Tak každému jak každému , ja nejazdím 150-180 km/hod a ešte pri tom možno aj telefonujem , tak že mne sa to určite nestane /a mám AUDI 3,0 TDI/Tak že ak sa dokáže že ešte aj telefonoval/ tá rýchlosť podľa toho ako vyzeralo AUDI po nehode taká musela byť/ mal by dostať hornú hranicu trestu.

Nikdy nehovor nikdy.
0 0
JankaV. JankaV.

JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

pivko Pozri príspevok
Tak každému jak každému , ja nejazdím 150-180 km/hod po cestách II. triedy a ešte pri tom možno aj telefonujem , tak že mne sa to určite nestane /a mám AUDI 3,0 TDI/Tak že ak sa dokáže že ešte aj telefonoval/ tá rýchlosť podľa toho ako vyzeralo AUDI po nehode taká musela byť/ mal by dostať hornú hranicu trestu.
Tak niekedy nemusíš ísť ani 150 ani telefonovať a nemusíš mať ani Audimu a stane sa.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Musím zareagovať- p. Žitný je obyčajný vagabund, zabijak a sadista

Ale zas to pochopia len tí, čo takto prišli o príbuzných- tí, ktorí, o nich ( našťastie) neprišli začnú si p. Žitného chrániť , aký je to chudačík a pod.
do pekla aj so Žitným....
0 0
JankaV. JankaV.

JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Musím zareagovať- p. Žitný je obyčajný vagabund, zabijak a sadista

Ale zas to pochopia len tí, čo takto prišli o príbuzných- tí, ktorí, o nich ( našťastie) neprišli začnú si p. Žitného chrániť , aký je to chudačík a pod.
do pekla aj so Žitným....
To nie je zastávanie ale hovoriť o niekom, že je vagabund, zabijak a sadista to je dosť nefér keď toho človeka nepoznáš. Nezastávam ho, tiež mám 5-ročného syna a tiež by som preklínala, nadávala a posielala niekoho do pekla keby sa niečo také stalo. Ale život tomu chlapčekovi už nikto nikdy nevráti a a žiť s pocitom viny tiež je v pohode. A kedy nebol Žitný mediálne známy tak to nikto nerieši.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

JankaV. Pozri príspevok
To nie je zastávanie ale hovoriť o niekom, že je vagabund, zabijak a sadista to je dosť nefér keď toho človeka nepoznáš. Nezastávam ho, tiež mám 5-ročného syna a tiež by som preklínala, nadávala a posielala niekoho do pekla keby sa niečo také stalo. Ale život tomu chlapčekovi už nikto nikdy nevráti a a žiť s pocitom viny tiež je v pohode. A kedy nebol Žitný mediálne známy tak to nikto nerieši.
Janulka, prepáč, ale nesuhlasim s tebou- áno, može sa stať, že ti niekto podbehne pod auto a pod. a može sa stat taká tragédia, ale ON vyslovene šiel likvidačne- 150- kou sa chodí po provinčných cestách??? A pritom frajerko telefonuje???
A niečo ti Janulka ešte poviem, nenašli sa na mieste stopy po brzdení a podľa mňa by policajti mali začať vyšetrovať, či fakt ide o nedbalosť, alebo či v tom nebol úmysel napakovať to do tých ľudí...Či to nebol pokus o vraždu, úmyselný- viacero indícii tomu nasvedčuje, PA
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Janulka, prepáč, ale nesuhlasim s tebou- áno, može sa stať, že ti niekto podbehne pod auto a pod. a može sa stat taká tragédia, ale ON vyslovene šiel likvidačne- 150- kou sa chodí po provinčných cestách??? A pritom frajerko telefonuje???
A niečo ti Janulka ešte poviem, nenašli sa na mieste stopy po brzdení a podľa mňa by policajti mali začať vyšetrovať, či fakt ide o nedbalosť, alebo či v tom nebol úmysel napakovať to do tých ľudí...Či to nebol pokus o vraždu, úmyselný- viacero indícii tomu nasvedčuje, PA
ty náš Sherlock Holmes
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Janulka, prepáč, ale nesuhlasim s tebou- áno, može sa stať, že ti niekto podbehne pod auto a pod. a može sa stat taká tragédia, ale ON vyslovene šiel likvidačne- 150- kou sa chodí po provinčných cestách??? A pritom frajerko telefonuje???
A niečo ti Janulka ešte poviem, nenašli sa na mieste stopy po brzdení a podľa mňa by policajti mali začať vyšetrovať, či fakt ide o nedbalosť, alebo či v tom nebol úmysel napakovať to do tých ľudí...Či to nebol pokus o vraždu, úmyselný- viacero indícii tomu nasvedčuje, PA
Milý Stanislav, na Poradu si občas prídem pozrieť, čo píšu nicky, ktoré zanechali natrvalo vo mne spomienky, že sú tu dobrí ľudia. Toto, čo tu čítam je niečo, čo ma veľmi nemilo prekvapilo. Aj pre Teba by mala platiť poraďácka Etiketa. A bol by najvyšší čas, nechať Žitného Žitným, on si svoj kríž ponesie a nebude ľahký. Prezumcia neviny je záväzná aj pre Teba. Nezneužívaj Poradu na Tvoje dohady a obvinenia, ktoré hraničia s netoleranciou najhrubšieho zrna.
" Kto čím hreší, tým trestaný býva ". Tentokrát som si fakt nedokázala kúsnuť do jazyka.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Danila Pozri príspevok
... na Poradu si občas prídem pozrieť...
...a v pohode v tom vytrvaj......
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
smith Pozri príspevok
Nikdy nehovor nikdy.
Presne tak. Človek nemusí jazdiť 150 alebo telefonovať, aby sa mu pritrafilo niečo podobné...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Je zbytočné to riešiť. Od toho su súdy, aj keď ja tiež spolucítim viac s rodinou, ktorú táto tragédia postihla. No aj Žitný si ponesie svoj kríž na celý život. Dúfam len, že súdy ho budú brať ako obyčajného človeka, čo spáchal trestný čin /nie clebritu/ a aj pre neho by to bolo zrejme lepšie, keby ten trest odpykal. Lepšie by sa s tým vysporiadal, aj keď to je ťažké.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danila Pozri príspevok
Milý Stanislav, na Poradu si občas prídem pozrieť, čo píšu nicky, ktoré zanechali natrvalo vo mne spomienky, že sú tu dobrí ľudia. Toto, čo tu čítam je niečo, čo ma veľmi nemilo prekvapilo. Aj pre Teba by mala platiť poraďácka Etiketa. A bol by najvyšší čas, nechať Žitného Žitným, on si svoj kríž ponesie a nebude ľahký. Prezumcia neviny je záväzná aj pre Teba. Nezneužívaj Poradu na Tvoje dohady a obvinenia, ktoré hraničia s netoleranciou najhrubšieho zrna.
" Kto čím hreší, tým trestaný býva ". Tentokrát som si fakt nedokázala kúsnuť do jazyka.
Fuuuha, tak to je fakt sila- a pevne dúfam, že túto stránku nečítajú rodičia a pozostalí malého , bezbranneho Tomaška- takto vehementne brániť zabijaka, to už chce fak poriadnu guráž...
Žasnem...
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Nie je škoda o tom ešte písať? Čo tak sa venovať iným problémom. Celý tento problém je veľká bublina, ktorý pomohol nafúknuť náš bulvár. Keď by v tej audine sedel Jožko Mrkvička z malej dediny pri Trnave...tak by bola krátka správa v spravodajstve.... a za 3 dni by o tom nikto nehovoril. Vrchol cinizmu bol podľa mňa ukazovať zábery z pohrebu a terororizovať pozostalú rodinu jednej alebo druhej strany neustálymi otázkami.
Ja už len čakám, kto príde s ničim novým. Film o skutočnej udalosti "Žitne a zbesile" a podobne....
Kľudne by sa táto téma mohla uzatvoriť a hotovo. Vždy tu budú názory pre i proti...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať