Zavrieť

Porady

Viest sklad alebo nie?

Ahojte,

Potrebujem vediet ked robim internetovy obchod, predaj tovaru - vystavujem ludom faktury, ci musim viest sklad. V podstate funguje to tak, ze ked je objednavka tak kupim vo velkosklade a hned predam a vystavujem fa a clovek mi zaplati bud v hotovosti pri osobnom prevazati alebo na dobierku priamo na ucet.

Rozhodujem sa totiz ktory software kupit na vedenie JU. Cena software bez skladu je vyrazne vyssia ako bez. Demo verziu som uz prekrocil obmedzenia.

Dik za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    paťuška je offline (nepripojený) paťuška

    paťuška
    Vyskúšaj MRP JU+sklad, cena určite nie je likvidačná a čo sa týka musím-nemusím viesť sklad pozri si debaty tu na porade, ale sám uvidíš výhody vedenia skladu. Nezabudneš niečo nevyfaktúrovať,lebo ti to bude svietiť na karte.

    lepka je offline (nepripojený) lepka

    lepka
    V každom prípade podľa zákona musíš viesť pomocnú evidenciu,týkajúcu sa zásob, čo podľa môjho názoru je vedenie skladu,takže ja sa prikláňam k názoru sklad viesť,lebo ináč to musíš robiť ručne, čo je ešte horšie ako viesť sklad.

    White Dog je offline (nepripojený) White Dog

    White Dog
    Dakujem, este mam jednu otazku ked uhradzam fa v hotovosti v den vystavenia - dodavatel mi vystavi fa a ja ju v ten isty den uhradim u nich cez pokladnu bud kartou alebo v hotovosti, tak uctujem fa cez zavazky alebo nie. Dodavatel mi da fa a este pokladnicny blok.

    Ja si myslim ze to moze byt cez zavazky kde budem doklad fa a v pokladnici budem mat doklad uhradenia fa pokladnicny blok resp. na vypise z banky platbu kartou.

    Je to takto spravne

    lepka je offline (nepripojený) lepka

    lepka
    White Dog Pozri príspevok
    Dakujem, este mam jednu otazku ked uhradzam fa v hotovosti v den vystavenia - dodavatel mi vystavi fa a ja ju v ten isty den uhradim u nich cez pokladnu bud kartou alebo v hotovosti, tak uctujem fa cez zavazky alebo nie. Dodavatel mi da fa a este pokladnicny blok.

    Ja si myslim ze to moze byt cez zavazky kde budem doklad fa a v pokladnici budem mat doklad uhradenia fa pokladnicny blok resp. na vypise z banky platbu kartou.

    Je to takto spravne
    Napísaná otázočka a hneď aj správne odpovedané, treba to evidovať cez záväzky,je to prehľadnejšie.

    Viest sklad alebo nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.