Zavrieť

Porady

bellavista

dobrý ďeň.chcela by som upozorniť na jednu ...ževraj cestovku ... moji rodičia sa nechali ošáliť.minulý rok ževraj vyhrali dovolenku/ha ha/boli na tom stretnutí a tam museli dať zálohu 15 000,- o dva dni na to 16 000,-sk bo super ušetria ale keďže starší ľudia komu sa chce čítať tie ich zmluvné podmienky a tu je háčik,keďže mamka stratila zamestnanie pred mesiacom nemá odvahu ísť na dovolenku a len tak míňať peniaze tak že radšej zruší zájazd ale podľa ich podmienok/tej cestovky/musí zaplatiť pokutu cestovke 28 000,- no povedzte mi či je to normálne ale bohužial moji rodičia to nepreštudovali ,ked som telefonovala s ich zamestnankinou odmietla som mnou komunikovať kedže niesom ich klientka a hotovo,bola strašne nepríjemná...len si na to spomeniem a mám vysoký tlak ...je tam aj viac zváštností ale podmienky a zmluva s tým nič neurobím,bohužiaľ,oni sú na koni ale chcem aspoň touto cestou upozorniť o aké podmienky ide /lebo oni vám ich nepovedia až keď pojdete na ich sedenie/okrem toho ,že tych28 000 je závezných+stravu si platíte samy+letenky si zabezpečujute sami,oni vám to povedia ,tak že to ani nepostrehnete ,nepáči sa mi to vobec,hoci ponúkajú 2 nádherné destinácie,pri akomkoľvek probléme sa s vami nebabrú.iné cestovky majú zmluvné podmienky pekne napísané v katalogu a mamka by nedopadla tak ako pri nich.škoda,no sú ľudia ktorý sa nabaľujú na starších ktorým to až taknepáli .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.