Zavrieť

Porady

EIP SP

Teda, aby som to preložila: elektronický informačný portál SP.
Máte s tým nejaké skúsenosti? Mne prišiel zo SP list, v ktorom bolo prihlasovacie meno a grid karta, s ktorými sa mám prihlásiť na stránke socpoist. Ale nedá sa mi. Už som aj písla do SP, ale stále mi odpisujú, že portál funguje. Dostali ste aj vy také listy s grid kartou? A dostanete sa na svoj individuálny účet?
Inak, ak som zle zaradila otázku, tak sa ospravedlňujem, ale naozaj neviem, kam ju "šupnúť".
Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Zuzka prosím ťa, pozri si nasledovnú tému o čom je:

    http://www.porada.sk/t82418-zmena-gr...iet-na-sp.html

    Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

    Zuzana2
    Ospravedlňujem sa, ale ja som túto tému zbežne pozrela a pochopila som to tak, že tu sa jedná o zamestnávateľov - odvádzateľov poistného. Fakt je, že som nečítala podrobne.
    Ďakujem.

    Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

    Zuzana2
    Teda, ja som ale riadne trdlo.
    Až teraz som pochopila o čo ide. Nakoľko som medzičasom odišla z nemenovanej firmy - kde som robila mzdárku a samozrejme aj odosielala výkazy, tak vlastne až teraz, keď čítam tému, ktorú mi tu prilepil smith mi dochádza, že tú grid kartu som vlastne nedostala ja ako súkromná osoba, ale ako zamestnankyňa onej firmy.
    Takže teraz iba musím zistiť, čo mám s tou kartou spraviť. Či ju mám vrátiť SP, alebo odovzdať bývalému zamestnávateľovi, čo je samozrejme blbosť, lebo je na moje meno. To sa asi tiež dočítam v prilepenej téme, že?
    No sranda. Akosi mi to nepáli. To bude tým teplom. Ako vidieť, čím je vonku chladnejšie, tým sa mi viac rozjasnieva. Snáď nebudem musieť byť hore do rána, aby som to celé úplne pochopila.
    Dobrú noc.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.