Zavrieť

Porady

rozlúčka so slobodou - darček

Ahoj,
viete mi poradiť vhodný a originálny darček pre budúcu nevestu na rozlúčke so slobodou.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    nooo, väčšinou sa dávajú také hovadiny erotického charakteru Možno torta v tvare... čoho len uznáte

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Ak je Vám trápne dať niekde tú tortu robiť, tak sa dajú kúpiť rôzne "prasačinkové" figúrky...

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    ale veď existujú aj nejaké rodinné cukrárky alebo kamarátkine kamarátky... alebo sa dajú kúpiť tangáče rôznych tvarov alebo s rôznymi motívmi... alebo tričká, vankúšiky, uteráčiky, hrnčeky s rôznymi nápismi... Alebo treba zabehnúť do obchodu s darčekovými predmetmi, väčšieho nákupného centra a tak... potom sa nápady len tak pohrnú...

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    A čo tak zobrať celú partiu do nejakého baru na pánsky striptíz?
    Nemusíte ho ťahať domov, mne by bolo trápne, samozrejme som na to neni zvyknutá...

    zuzanka84 je offline (nepripojený) zuzanka84

    zuzanka84
    ja by som jej tam doviedla buduceho manzela(neviem ci by suhlasil byt zaroven aj stripterom), myslim ze taky darcek by urcite nikto necakal a hlavne nie nevesta
    ja totiz akosi tymto rozluckam so slobodou neviem prist na chut, my sme to oslavili uz s manzelom spolocne a sami a bolo to 100 krat lepsie ako nejaky cudzi stripter
    hladáám kontakt na striptééra...kamoške ideme pripravovať rozlúčku so slobodou...
    ak niejaký máte tak mi ho pošli te na BabyLivka @azet.sk

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...len nech si užije poslednú noc aj s dvoma naraz, nech vie ako chutí sex, je možné že to potom už pojde len dolu vodou:-))

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    bobino38 Pozri príspevok
    ...len nech si užije poslednú noc aj s dvoma naraz, nech vie ako chutí sex, je možné že to potom už pojde len dolu vodou:-))

    rozlúčka so slobodou - darček

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.