Zavrieť

Porady

Žiadosť o zmenu pracovnej pozície

Prosím vás, ako sa formuluje žiadosť o zmenu pracovnej pozície (z učiteľky na riaditeľku), ak s danou inštitúciou (obcou) mám uzavretý pracovný pomer. Existuje špeciálna žiadosť, alebo stačí žiadosť o prijatie do zamesnania na pozíciu riaditeľky. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    zeppka Pozri príspevok
    Prosím vás, ako sa formuluje žiadosť o zmenu pracovnej pozície (z učiteľky na riaditeľku), ak s danou inštitúciou (obcou) mám uzavretý pracovný pomer. Existuje špeciálna žiadosť, alebo stačí žiadosť o prijatie do zamesnania na pozíciu riaditeľky. Ďakujem.
    A to na funkciu riaditeľky nie je vypísaný konkurz? Keby to bolo také jednoduché kariérovo postúpiť - každý by si dal žiadosť o riaditeľa.

    A máš to miesto riaditeľky sľúbené? Alebo je to voľné?

    zeppka je offline (nepripojený) zeppka

    zeppka
    Bude výhlásený konkurz, ale starosta mi povedal, aby som si najskôr napísala žiadosť. A neviem ako ju formulovať.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Neviem načo máš písať žiadosť, keď bude vyhlásený konkurz. V ozname o konkurze na miesto riaditeľky bude všetko uvedené, čo máš predložiť. Predsa starosta ako zriaďovateľ bude vypisovať konkurz. Iba ma zaráža, že chceš byť riaditeľkou a nevieš si napísať žiadosť.Riaditeľka musí vedieť písať iné žiadosti, nie len o prijatie do zamestnania.

    zeppka je offline (nepripojený) zeppka

    zeppka
    Tak to ťa zarážať nemusí, pretože žiadosti aj iné dokumenty si viem napísať aj sama, len som asi moc precízna, pretože mi záleží na každom slove, štylizácii, forme atď. a skromne som hľadala dokonalý vzor i na porade. Starosta ma poplietol, lebo si žiadal žiadosť- ale je somarina, aby som žiadala o prijatie do PP, ak som tam už zamestnaná, a aj tak na miesto riaditeľky musí byť podľa zákona vypísaný konkurz- to ma pomiatlo, a preto som sa pýtala poraďákov, ale už viem... budem písať prihlášku do výberového konania a dokonale si ju navrhnem sama - aspoň sa o to budem snažiť. Ale i tak ďakujem za odpoveď.

    Žiadosť o zmenu pracovnej pozície

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.