Zavrieť

Porady

dohoda o ukonceni PP a pohladavky

Dobry den,

chcem sa Vas opytat , dnes som podpisal dohodu o ukonceni PP ku dnesnemu dnu, ktora obsahuje vetu:

Zamestanavatel a zamestnanec vyhlasuju, ze navzajom nemaju voci sebe ziadne pohladavky.

Riaditel mi tvrdil ze ta veta tam je len kvoli ukonceniu hmotnej zodpovednosti.

Ale teraz ma napadlo, nemoze mi teraz siahnut na plat za tento mesiac (a este mi nevyplatil nahradu mzdy za 10 dni PN, za minuly mesiac) ???

Pohladavka neni dufam moja mzda... Ci som sa dal oklamat???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marioff je offline (nepripojený) marioff

    marioff
    Dobry den,

    chcem sa Vas opytat , dnes som podpisal dohodu o ukonceni PP ku dnesnemu dnu, ktora obsahuje vetu:

    Zamestanavatel a zamestnanec vyhlasuju, ze navzajom nemaju voci sebe ziadne pohladavky.

    Riaditel mi tvrdil ze ta veta tam je len kvoli ukonceniu hmotnej zodpovednosti.

    Ale teraz ma napadlo, nemoze mi teraz siahnut na plat za tento mesiac (a este mi nevyplatil nahradu mzdy za 10 dni PN, za minuly mesiac) ???

    Pohladavka neni dufam moja mzda... Ci som sa dal oklamat???


    Sorry Admin, ale tam kde to je presunute si to nik ani nevsimne , ze tam je nova otazka.

    dohoda o ukonceni PP a pohladavky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.