Zavrieť

Porady

Let do Egyptu- Hurghady

Čaute poraďáci, môže mi prosím Vás niekto povedať ako sa lieta do Hurgady z Bratislavy? Je tam nejaké medzipristátie? Bratislavské letisko Hurgadu nemá v destináciách, tak ma zaujíma ako sa letí, popr. akou slopočnosťou ste leteli. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    usko 1 je offline (nepripojený) usko 1

    usko 1
    Lieta sa priamo, let trvá cca 4 hodiny, pozri charterové lety na letisku , záleží od toho akou ck ideš. Medina lieta Air Cairo - airbus, v pohode, pred týždňom sme sa vrátili. Som síce z KE, ale lety z Ba sú tutovka.

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    Ja som letela v júni od CK Solvex so Slovakairlines, let trval triajtrištvrte hodiny.

    SVK je offline (nepripojený) SVK

    SVK
    Zo Slovenska do Hurghady iba cez cestovky. Najblizsia linka je cez Vieden s prestupom v Kahire, co je casovo narocnejsie a vacsinou aj drahsie. Cestovky predaju samostatnu letenku od zhruba 11-12 tisic. Najviac letov do HRG maju Kartago, TIP travel, Satur, Koala a pod. To znamena najvacsiu sancu na dobru cenu. Mensie cestovky kupuju od nich, cena je teda vyssia a volnych leteniek menej.

    Lienkovo je offline (nepripojený) Lienkovo

    Lienkovo
    Slovak Airlines uz neexistuje. Do Hurghady sa lieta spolocnostou Air Slovakia a prenajima lietadla cestovnym kancelariam. Obcas sa stane, ze maju volne miesta v lietadle, tak ich predavaju. Bola som v Hurghade minuly rok a bolo to naozaj skvele. Lietadlo sice starsieho typu, ale servis celkom dobry, personal mily a ustretovy.

    Let do Egyptu- Hurghady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.