Zavrieť

Porady

schody z podvalov-pomooooc

caute priatelia,
asi pred 1,5 rokom sme v zahrade spravili schody zo zeleznickych podvalov, schody su super ale ked je teplo strasne z nich tecie decht, neda sa po nich chodit lebo sa vsetko lepi na topanky a nosi na dlazbu. skusal som vypalit, zoskrabovat, posypovat pieskom ale stale je to hrozne, nemate na to nejaky recept? PORADTE PROSIM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    recept nemám, alenedávno som obdivovala fotky záhrad, kde boli použité. .názov témy si nepamätám, ale skús vyhľadávať na www.living.cz , možno ti tam poradia

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    dicktracy Pozri príspevok
    caute priatelia,
    asi pred 1,5 rokom sme v zahrade spravili schody zo zeleznickych podvalov, schody su super ale ked je teplo strasne z nich tecie decht, neda sa po nich chodit lebo sa vsetko lepi na topanky a nosi na dlazbu. skusal som vypalit, zoskrabovat, posypovat pieskom ale stale je to hrozne, nemate na to nejaky recept? PORADTE PROSIM
    Asi by som na ne prišroubovala dosky

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    joj nie, pozri čo sa dá z nich urobiť. Tak sa mi to páčilo, že som si uložila tieto fotky
    staze%20(3).jpg  
    staze%20(4).jpg  
    1/1

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    kukučka Pozri príspevok
    joj nie, pozri čo sa dá z nich urobiť. Tak sa mi to páčilo, že som si uložila tieto fotky
    Máš pravdu, je to naozaj veľmi pekné, ale keď dicktracy píše, že po tých jeho schodoch sa v lete nedá chodiť, lebo lepia a špinia od dechtu. Ak tie schody chce používať, niečo s tým urobiť musí. Obávam sa však, že veľký výber nemá.

    schody z podvalov-pomooooc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.